Ana Sayfa Haber 4. Nesil...

4. Nesil Moto X Tasarımı Sızdırıldı

Ana Sayfa Haber 4. Nesil...

4. Nesil Moto X Tasarımı Sızdırıldı

4. Nesil Moto X Tasarımı Sızdırıldı

4. Nesil Moto X Tasarımı Sızdırıldı

Motorola’nın 4. Nesil Moto X üzerinde uzun bir süredir çalıştığı biliniyordu. Geçtiğimiz gün ise 4. Nesil Moto X Tasarımı sızdırıldı.

Sızdırılan fotoğraflara göre metal bir kasa ile geleceği düşünülen 4. Nesil Moto X, genel Moto X tasarımların oldukça uzak.

Fotoğrafta görünen 4. Nesil Moto X’in gerçekten çok güzel bir tasarımla geleceğini ve artık Motorola’nın karbon-plastik malzemeden vazgeçtiğini görüyoruz.

Kamera bölümünde oldukça büyük bir çıkıntı ve camdan bir koruma görüşüyor. Kameranın hemen altında ise Moto yazısı ve telefonun ortalarında da Motorola’nın logosu görülüyor.

Telefonda ayrıca kablosuz sinyallerin iyi aktarılması için alt ve üst tarafta beyaz renkten plastik materyal kullanılmış. Telefonun alt kısımlarına doğru da hoparlör ve mikrofon konumlandırılmış.

Ayrıca telefonun 5.4-inç büyüklüğünde 2K ekran ve SnapDragon 820 ile geleceği tahmin ediliyor. Ancak bu bilgilerin kesin olarak bir doğruluğu olmadığı için net bir şey söyleyemiyoruz.

Umarız Motorola, kullanıcılarını memnun edecek, gerçekten rekabetçi telefonlar ile 2016’ya giriş yapar. Yoksa son açıklanan mali raporlara göre Motorola’nın durumu çok da iç açıcı değil.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin