Ana Sayfa Haber Acer'ın Akıllı...

Acer’ın Akıllı Bilekliği Liquid Leap

Ana Sayfa Haber Acer'ın Akıllı...

Acer’ın Akıllı Bilekliği Liquid Leap

Acer’ın Akıllı Bilekliği Liquid Leap

Acer’ın Akıllı Bilekliği Liquid Leap

MWC 2015’de süpriz yapan Acer Liquid Leap adında yeni bilekliğini tanıttı.Kauçuk plastik bir kayışa sahip olan cihazın gövde bölümü çıkartılabilir bir yapıda.2 farklı çeşide sahip olan bileklik sade ve düz bir tasarım ile gelen modeline Liquid Leap olarak isimlendirirken gövde çerçevesinin daha belirgin olduğu model  ise Liquid Leap plus olarak adlandırılıyor.

Liquid Leap genel olarak fitness takibi yapıyor ve telefonla eşlenik olarek çalışan bileklik spor aktivitesi sonrasında ne kadar kalori yakıldığı telefon ekranından takip edilebiliyor.

Bluetooth üzerinden birbirleri ile haberleşerek telefona gelen bildirimleri (mesaj, telefon araması vb.) bileklik ekranında görüntüleyebiliyor.Ayrıca müzik uygulamasının da kontrolü yapılabiliyor ve uyku takibi yaparak bizi bazı konularda bilgilendirebiliyor.

1 inç düşük enerji tüketimli AMOLED ekran bulunan Liquid Leap suya ve toza karşı da dayanıklı.Android, IOS ve WP işletim sistemleri ile çalışarak bütün plartformları desteklemesi ile oldukça iyi bir politika izliyor.

Aquamarine (Yeşil mavi arası renk), siyah, yeşil, turuncu, pembe ve beyaz renk seçenekleri ile geliyor. Heniz tam olarak belli olmasa da 80 Avro fiyat etiketi ile satışa çıkacağı konuşuluyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin