Akıllı Klozet İle Her Şey Otomatik

Akıllı Klozet İle Her Şey Otomatik

Akıllı Klozet İle Her Şey Otomatik

Akıllı Klozet İle Her Şey Otomatik

Sunduğu özellikler ile açık ara dünyanın en gelişmiş tuvalet sistemi olan Brondell akıllı klozet ile her şey otomatik.Otomatik yıkama, kurutma, alttan ısıtma, gece aydınlatması gibi bir çok detayın düşünen firma ayrıca tuvalette temizlenmek için yıkamanın önemine de vurgu yapıyor.

The Swash 1400 adıyla kickstarter projesi olarak bağış toplayan klozetin en dikkat çekici özelliği tuvalet ihtiyacı giderildikten sonra sizi yormadan temizlik işlemini kendi yapıyor. Alttan ısıtma özelliği ile de klozete oturuş konforunu biraz daha arttırıyor.

Yıkama işlemi bittikten sonra hava kurutucusu ılık hava vererek kurutma işlemini yapıyor. Akıllı kumandası ile klozet pozisyonunu ayarlayabilir ve ayarlarınızı tercihlere kayıt ederek kişiye özel profiller oluşturulabiliyor.

Akşamları bir ışık ile aydınlatılan klozet ayrıca tuvalet işi görüldükten sonra kendi kendini temizleme özelliğine de sahip. Şuan için bağış bekleyen bir proje olan The Swash 1400, 474 dolar bağış yapanlara bu akıllı klozetten bir tane yollayacak.

https://youtu.be/KYgVCg9BSt0

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin