Ana SayfaHaberAkıllı Yüz...

Akıllı Yüz Maskesiyle Zamandan Tasarruf; FOREO UFO

Ana SayfaHaberAkıllı Yüz...

Akıllı Yüz Maskesiyle Zamandan Tasarruf; FOREO UFO

Akıllı Yüz Maskesiyle Zamandan Tasarruf; FOREO UFO

Akıllı Yüz Maskesiyle Zamandan Tasarruf; FOREO UFO

CES2018 fuarında yenilik ödülünü kazanan FOREO UFO, Kickstarter’da rekor seviyede bağış toplamayı başardı. Klasik yüz maskelerine göre çok daha kolay uygulanabilen akıllı maske, farklı fonksiyonel özelliklerle daha iyi onarım ve terapi yapabiliyor.

Spaya yakın bir yüz bakımını dakikalar içinde yüze uygulayarak klasik maske ve kürlere meydan okuyan FOREO UFO, sırasıyla sıcak uygulaması, kırmızı ışık, mavi ışık, yeşil ışık T-sonic titreşim ve soğuk uygulaması ile en iyi bakım ve onarımı 90 saniye içinde sunabiliyor.

Sıcak uygulaması; cildin yumuşatılıp gözenekler açılarak maske bileşeninin (bakım yağı) deriye daha iyi nüfus etmesi sağlanır. Soğuk uygulaması; gözeneklerini kapatır, deriyi gerginleştirip sıkılaştırarak daha canlı bir görüntü kazandırır. T-sonic titreşim; FOREO terapi yağlarındaki aktif maddelerin emilimini arttırır.

Akıllı Yüz Maskesi FOREO UFO

Kırmızı ışık; yaşlanmanın belirtilerini silip kollajen üretimini arttırarak cildinize tazelik veriyor. Yeşil ışık; donuk cildinizi aydınlatarak cildinizin tonunu dengelenmesinde yardımcı olur. Mavi ışık; akneye neden olan zararlı bakterilerin öldürür, kan dolaşımını uyararak cilde terapi uygular.

Hyper-Infusion teknolojisiyle birlikte gelen FOREO UFO, Kırımızı/Yeşil/Mavi LED ışık, soyuk/sıcak uygulaması ve titreşimin farklı çalışma şekillerine göre 2 temel hazır mod ile birlikte geliyor. Bunlar, güne başlarken veya makyaj yapmadan önce cildinizin parlaklığını ve canlılığını arttıran Make It A Day, diğer ise onarım yapıp cildinizi nemlendirerek yorgunluğunu alan Call It A Night.

Kickstarter platformunda rekor bağış miktarına ulaşarak tüm stoklar tükenen cihaz, FOREO UFO ve FOREO UFO Mini olmak üzere iki farklı versiyon ve 199$ başlangıç fiyatıyla satışa sunulacak.

2 YORUM

  1. Harikasınız! Kendi adıma sayfanızdan çokça bilgileniyorum;bebeğim içinde çok faydalı bilgileri yine sizden öğreniyorum..kaleminize sağlık..sevgilerimle

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin