Apple AirPods Max Duyuruldu

Apple AirPods Max Duyuruldu

Apple AirPods Max Duyuruldu

Apple AirPods Max Duyuruldu

Apple’ın bir süredir üzerinde çalıştığı kafa üstü kablosuz kulaklık modeli AirPods Max duyuruldu. Firmanın ilk kafa üstü kulaklık modeli olma özelliği taşıyan cihaz yüksek ses kalitesi, Siri entegrasyonu ve aktif gürültü engelleyici gibi yeteneklere sahip.

Diğer Apple cihazlarından aşina olduğumuz sade tasarım anlayışının AirPods Max’de de devam ettiğini söyleyebiliriz. Kaliteli bir deneyim oluşturmak için kafa üstü kulaklıkların ortopedik olması için çalışma yapan firma kullanıcının uzun süreler müzik dinlerken herhangi bir rahatsızlık hissetmemesi adına esnek üst kafa bandı, hava alan ve ses yalıtımı sağlayan özel kulak süngeri, kafa ve kulağa tam oturan ayarlama menteşeleri gibi bir çok ince düşünülmüş detaylara sahip.

Toplam 6 adet dış ve 2 adet iç mikrofon barındıran AirPods Max, dışarıdan gelen sesi engellemek için çok güçlü bir aktif gürültü engelleyici sistemine sahip. Rüzgarlı ortamlarda bilen bir şekilde sesin net olarak karşı tarafa ilettiğini belirten Apple, dinamik ses sürücüleri ile geniş bir frekans aralığındaki tüm sesleri tüm ayrıntılarıyla duyulabileceğini belirtiyor. Bildirilen bilgilere göre tüm ses seviyesinde aynı kalitede ses verilebildiği ve en yüksek ses seviyesinde bile müziklerde bozulma olmadan temiz bir şekilde dinlenebildiği söyleniyor.

Dinamik kafa izleme teknolojisi ile kafanızın hareketine göre sesleri ayarlayarak sizi çevreleyen sinematik ses deneyim sunabiliyor. iPhone veya iPad gibi uyumlu cihazlarla birlikte kullanılarak yerleşik jiroskoplardan ve ivmeölçerlerden gelen bilgileri inceleyen sistem bu sayede sesi kafa hareketlerine göre ayarlayarak çevreleyici ve uyumlu sesler oluşturulabiliyor.

Tek şarj ile 20 saate kadar aktif dinleme, film izleme ve konuşma süresi sunan AirPods Max, Smart Case adı verilen koruyucu kılıfa yerleştirildiğinde kendini ultra düşük güç tüketimi moduna alarak  şarjını koruyabiliyor. Lightning konnektörü ile şarj olan kulaklık 5.699TL ‘lik etiket fiyatı ile Apple Türkiye de satışta. Uzay Grisi, Gümüş, Yeşil, Gök Mavisi ve Pembe renk seçenekleri bulunan kulaklıkları daha yakından incelemek için Apple AirPods Max sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin