Ana Sayfa Haber Apple iPhone...

Apple iPhone 6c Gelecek Yılın Ortasında Çıkabilir

Ana Sayfa Haber Apple iPhone...

Apple iPhone 6c Gelecek Yılın Ortasında Çıkabilir

Apple iPhone 6c Gelecek Yılın Ortasında Çıkabilir

Apple iPhone 6c Gelecek Yılın Ortasında Çıkabilir

Analiz şirketi IHS’den Kevin Wang tarafında paylaşılan bir bilgiye göre Apple iPhone 6c gelecek yılın ortasında çıkacağı tahmin ediliyor.

Kevin Wang’a göre Apple iPhone 6c Gelecek yıl 4-inç ekran ile telefon pazarında kayda değer bir satış rakamına ulaşacak.

Analistler ayrı geçen sefer de Ağustos ayında bir iPhone 6c modelinin çıkacağını düşünüyorlardı ancak bu tahminleri gerçekleşmemişti.

Ancak Mart ayında sızan iPhone 6c kasası uygun bütçeli (sözde uygun bütçeli), plastik kasalı bir telefon beklentisini arttırmıştı.

Apple iPhone 6c Gelecek Yılın Ortasında Çıkabilir_1 Analiz şirketi IHS'den Kevin Wang tarafında paylaşılan bir bilgiye göre Apple iPhone 6c gelecek yılın ortasında çıkacağı tahmin ediliyor. Kevin Wang'a göre Apple iPhone 6c Gelecek yıl 4-inç ekran ile telefon pazarında kayda değer bir satış rakamına ulaşacak. Analistler ayrı geçen sefer de Ağustos ayında bir iPhone 6c modelinin çıkacağını düşünüyorlardı ancak bu tahminleri gerçekleşmemişti. Ancak Mart ayında sızan iPhone 6c kasası uygun bütçeli (sözde uygun bütçeli), plastik kasalı bir telefon beklentisini arttırmıştı.Analiz şirketi IHS'den Kevin Wang tarafında paylaşılan bir bilgiye göre Apple iPhone 6c gelecek yılın ortasında çıkacağı tahmin ediliyor. Kevin Wang'a göre Apple iPhone 6c Gelecek yıl 4-inç ekran ile telefon pazarında kayda değer bir satış rakamına ulaşacak. Analistler ayrı geçen sefer de Ağustos ayında bir iPhone 6c modelinin çıkacağını düşünüyorlardı ancak bu tahminleri gerçekleşmemişti.

Görünen o ki Apple piyasayı iyi değerlendirerek yeni nesil iPhone c telefonunu uygun bir zamanda piyasaya çıkarmaya açlışıyor. Zira geçtiğimiz yıllarda çıkan iPhone 5c pek de istenilen satış rakamlarına ulaşamamış ve fiyat olarak da müşterileri memnun etmemişti.

Özellikler kesin olarak bilinmese de iPhone 5c yapılan satış politikası göz önünde bulundurularak iPhone 6c’nin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz; Apple A8 işlemcisi, 1GB RAM, 4-inç (4.7-inç’de olabilir) HD ekran, parmak izi okuyucu, 8 Megapiksel arka, 1.2 Megapiksel ön kamera, NFC, 1700-1800 mAh batarya.

Fiyat konusunda da bir bilgi yok ancak iPhone 5c de olduğu gibi, iPhone 6c’de ABD’de 2 yıllı sözleşme ile (kontrat) 99$’dan satılacağı tahmin ediliyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin