Apple iPhone XR Duvar Kağıtları

Apple iPhone XR Duvar Kağıtları

Apple iPhone XR Duvar Kağıtları

Apple iPhone XR Duvar Kağıtları

Apple iPhone XR duvar kağıtları yayınlandı. Apple’ın yeni uygun fiyatlı telefonu olan iPhone XR; güçlü kamerası, şık tasarımı, canlı renkleri, yüksek malzeme kalitesi ve güçlü donanımı ile ön plana çıkıyor.

Dijital ortamda hazırlanmış baloncuk görsellere ve karanlıktan ana renge geçişlere sahip olan duvar kağıtları, telefonun kasasının renklerindeki gibi canlı tonlarla göze hitap ediyor. Yakın plan baloncular ve ara tonları ile dikkat çeken duvar kağıtları yüksek detay seviyesi ile de ekranda çok güzel duruyor.

Tamamen baloncuk görsellerinden oluşan duvar kağıtlarında siyah, gri, mavi, kırmızı, sarı renklerinin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 2290×2290 piksel çözünürlüğünde hazırlanan duvar kağıtlarının kare formatta olduğunu belirtelim.

Toplam 12 adet duvar kağıdından oluşan bu arşiv, 5 MB büyüklüğünde. Apple iPhone XR duvar kağıtlarını en altta yer alan indirme linkinden “Google Fotoğraflar” aracılığı ile toplu olarak veya sitemiz üzerinden görselleri farklı kayıt ederek tek tek indirebilirsiniz.

Apple iPhone XR Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Apple iPhone XR
  • Dosya Adı: Apple iPhone XR Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 5 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 12 tane
  • Çözünürlük: 2290×2290 piksel

Apple iPhone XR Duvar Kağıtları Toplu İndir

2 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin