Ocak ayında CES ve Şubat ayında MWC fuarlarını es geçen Asus, resmi sitesinde beliren geri sayaca göre 30 Mayıs’ta ZenFone 3 ve diğer “Zen” markalı cihazlarının duyurusunu yapacak.

31 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Tayvan, Taipei’de düzenlenen Computex 2016’da yeni cihazlarını tanıtmaya hazırlanan Asus, 30 Mayıs Pazartesi, 2:00’da Humble House Taipei Hotelde basın toplantısıyla “Zenvolution” etkinliğine başlamış olacak.

Geçtiğimiz günlerde yeni bir Asus telefonun bazı GFXBench’de görünmesi nedeniyle, Zenfone 3’ün çıkacağına kesin gözüyle bakılırken, ayrıca yeni bir tablet (ZenPads), diz üstü bilgisayarı (ZenBooks), giyilebilir cihaz (ZenWatches) ve hatta sanal gerçeklik gözlüğünü de (ZenVR) gün yüzüne çıkarması bekleniyor. (en azında prototip olarak)

Geri sayaç ve basın toplantısının yeri haricinde Asus’da etkinlikle ilgili herhangi bir bilgi verilmemiş. Ancak etkinliği İntel düzenlediği için farklı diz üstü bilgisayar, akıllı telefon ve tabletler de görülebilecek.

Sızan bilgiler ışığında ZenFone 3’ün, parmak izi okuyucuya, SnapDragon 615 chipsetine, 5.9-inç 720p ekrana ve Android 6.0 sürümüne sahip olacağını söyleyebiliriz. Ancak biz yeni cihazları ve özelliklerinin kesin olarak 30 Mayıstan sonra öğrenebileceğiz.

AracıPocketnow
KaynakAsus
PAYLAŞ
TeknoVudu kurucusu ve editörü. Amacım; mobil teknoloji ile ilgili kaliteli içerikler üreterek siz ziyaretçilerimizi en iyi şekilde bilgilendirmek. "Kafanıza takılan herhangi bir şeyi sormaktan çekinmeyin..."

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin