BlindID İle Rastgele İnsanlarla Konuşun

BlindID İle Rastgele İnsanlarla Konuşun

BlindID İle Rastgele İnsanlarla Konuşun

BlindID İle Rastgele İnsanlarla Konuşun

Bir Türk girişim olan BlindID, rastgele seçilen kişilerle 45 saniyelik sesli görüşme imkanı sunarak insanların sosyalleşmesini ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor.

Oldukça basit olan uygulama cinsiyet ayırt etmeksizin rastgele insanlarla eşleşerek 45 saniye görüşme imkanı sunuyor. Görüşme süresi bittikten sonra karşınıza çıkan “Beğen” veya “Beğenme” butonlarından birini seçebiliyorsunuz.

Eğer karşılıklı olarak “Beğen” butonuna basılmışsa daha sonraki konuşmalarda tekrar eşleştiriyor. Böylece karşı tarafta bilmediğiniz kişi ile daha fazla konuşma imkanı sağlamış ve samimiyet kurmuş oluyorsunuz.

Herhangi bir fotoğraf veya isim olmaksızın rastgele eşleştirilen kişilerle bir anda özel konularınız ve yaşadığınız sıkıntıları anlatıyor olarak bulabilir, herhangi bir şey hakkında öneri veya tavsiye isteyebilirsiniz.

Özgürlüğü ve sosyalleşmeyi bambaşka bir boyuta taşıyan BlindID, şuan için sadece IOS platformunda kullanılabiliyor. Firma yetkililerinin verdiği bilgiye göre çok kısa bir süre içerisinde Android platformuna da gelecek olan uygulamayı Apple Store‘dan indirerek yapımcılarına destek olabilirsiniz.

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin