Ana SayfaHaberDeezer,...

Deezer, Aile Hi-Fi Paketini Duyurdu

Deezer, Aile Hi-Fi Paketini Duyurdu

Deezer, Aile Hi-Fi Paketini Duyurdu

Deezer, Aile Hi-Fi Paketini Duyurdu

Deezer, Aile HiFi adı verilen reklamsız Aile ve Hi-Fi paketlerinin avantajlarını birleştiren yeni bir abonelik katmanını ortaya çıkardı. Yapılan açıklamalara göre kullanıcılar, bugün itibarıyla “Aile Hi-Fi” isimli bir paketi daha satın alabilecekler. 6 kullanıcıya kadar profilin oluşturulabildiği abonelik paketi, kullanıcılara yüksek ses kalitesi sunuyor.

Deezer yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre 6 kişiye kadar kullanılabilen Aile Hi-Fi paketi, standart ses kalitesine sahip Aile paketinden yalnızca 9 TL pahalı olacak. Bu da Deezer kullanıcılarının, aylık 35,99 TL‘ye Aile Hi-Fi paketine sahip olabilecekleri anlamına geliyor. Spotify‘ın standart ses kalitesi sunan Aile paketinin 29,99 TL olduğunu düşünecek olursak, aradaki fiyat farkının Deezer ile Spotify arasında ciddi bir rekabet oluşturacak.

Aile Hi-Fi‘ye yükseltme yapanlar ayrıca ebeveyn denetimlerinden, Hi-Fi kullanıcıları için özel müşteri hizmetlerinden ve özel olarak hazırlanmış bir Aile Karışımından yararlanacaklar, bu nedenle paylaşmadan önce akrabalarınızın zevklerini incelemek isteyebilirsiniz.

Akış devi Spotify, CD kalitesinde Spotify Hi-Fi katmanıyla bu yılın ilerleyen günlerinde partiye katılacak ve fiyatlandırma hakkında hiçbir bilgi veya bir aile aboneliği içeriyorsa, Deezer, gittikçe kalabalıklaşan bir pazarda ürününü güçlendirmeye çalışıyor gibi görünüyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin