Ana Sayfa Haber E Mürekkep...

E Mürekkep Ekranlı Bilezik Tago Arc

Ana Sayfa Haber E Mürekkep...

E Mürekkep Ekranlı Bilezik Tago Arc

E Mürekkep Ekranlı Bilezik Tago Arc

E Mürekkep Ekranlı Bilezik Tago Arc

E mürekkep ekranlı bilezik olan Tago Arc ile artık giysilerimize uygun model ve şekillerin ekranda görüntülenmesi sağlayacak.Günümüzde E okuyucularda kullanılan E mürekkep ekranlar yaygınlaşmaları ile artık bir çok şekilde karşımıza çıkıyor.Hiçbir ekranda olmayan bir avantaja sahip olması ile de oldukça ilgi görüyor.

İlk olarak bilezikte kullanılan E Mürekkep ekranın nasıl çalıştığı açıklayalım.Bu ekranlarda bir arkadan aydınlatma kullanılmadan siyah ve beyaz partiküllerin yüzeye çıkıp görüntünün oluşması mantığına dayanır. Görünen görüntünün bir kez oluşturulduktan sonra görüntünün orada kalması için elektrik harcanmadan orada kalması ile çok az batarya kullandıklarını söyleyebiliriz.Bilezik bulunan NFC aygıtı ve telefonda yer alan (Tago app) uygulama sayesinde bilezikteki görüntü değiştirilebiliyor.Uygulamada yer alan tasarımları satın alabilir veya kendi tasarımınızı oluşturup kullanabilirsiniz. Tago Arc bileziğini akıllı saat gibi şart etmeye gerek duyulmadığını, bluetooth, wifi vb. özelliklerin olmadığını ve bunu bir aksesuar olduğunu dile getiren firma altın, gümüş veya mat siyah renk/materyal seçenekleri ile geleceğini bildirmiş.

İstenilen deseni ve fotoğrafı bileziğin ekranına verebildiğimiz den dolayı sonsun bir seçeneğe sahip olduğumuzu söyleyen firma ekranda oluşturulan siyahın ve beyazın tek tonda olmadığını, 16 farklı tona sahip olduğunu altını çizmiş.Bu sayede her kıyafet için farklı bileklik alma masrafından ve zahmetinden kurtararak kıyafetimize uygun deseni seçerek bilekliğin kıyafetler ile uyumlu olması sağlanıyor.

Destek aşamasında olan Tago Arc bileklik projesi bağış barajını geçmeyi başararak ürünün bağışlanan miktar ile seri üretime geçirme hakkını kazanmış.Bağış yaparak ürünü ön sipariş verebildiğimiz bilekliği almak için 259 $ gözden çıkarmak gerekli.Ayrıca sınırlı ( 5 adet) sayıda üretilen Gümüş ve Altın bileklikleri için 4,999 $ ve 9,999 $ ödeyerek sahip olabilirsiniz.Üretici firmanın yaptığı açıklamaya göre 2015’in Aralık ayında satışa çıkması hedefleniyor. Tago Arc Bileklik İndegogo

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin