Ana Sayfa Haber El Yazısı...
Ana Sayfa Haber El Yazısı...

El Yazısı Tanıyan Hesap Uygulaması: MyScript Calculator

El Yazısı Tanıyan Hesap Uygulaması: MyScript Calculator

El Yazısı Tanıyan Hesap Uygulaması: MyScript Calculator, telefonun veya tabletin ekranına yazılan işlemleri algılayıp çözebilen çok yetenekli bir hesap makinesi uygulaması. En basit işlemlerden en zor işlemlere kadar kolaylıkla yapılabilen uygulama diğer hesap makinelerinden çok daha başarılı olmuş.

Android ve IOS işletim sistemlerinde bulunan uygulama matematiksel işlemleri çözmeye yarayan çok pratik bir uygulama. Dört işlem haricinde, köklü sayılar, üstlü sayılar, trigonometrik işlemler, logaritmik işlemler gibi bir çok matematiksel ifadeyi destekliyor.

Kötü diyebileceğimiz yazıları bile kolaylıkla algılayan uygulamanın sağ tarafında yer alan ileri-geri ve silme butonu ile işlemleri kolaylıkla yönetebiliyoruz. Yazılan işlemleri otomatik algılayıp sonuca ulaştırdığı gibi manuel olarak da işlemlerin sonucuna ulaştırabiliyor.

En fazla gösterilecek ondalık sayılar, sonuç yuvarlama işlemi, Açı (DER/RAD) işlemleri ve Sol el modu gibi bir çok farklı özelliği ayarlar bölümünden değiştirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin