En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel bildirim seslerini bir araya topladık. Bir çok telefonun bildirim seslerinin bulunduğu yazımızda gerçekten hoşunuza gidecek bildirim sesini bulabilirsiniz.

MP3 player’ın yüklenmesi biraz zaman alabilir. Özellikle mobilden giren ziyaretçiler biraz beklerlerse site açılacaktır. Ayrıca player’ın yüklenmemesi telefonunuzdan da kaynaklı olabilir. Site açılmazsa başka bir web browser üzerinden sayfayı açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz bildirim seslerini İletişim bölümünden bize göndererek sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Yeni bildirim sesleri geldikçe yazıyı güncellemeye çalışacağım.

Mobil Kullanıcıların Dikkatine!! Zil seslerini indirmek için oynatın altındaki “indir” butonuna tıklayabilirsiniz. Ancak Apple IOS işletim sisteminde olan kısıtlama nedeniyle iPhone’lar da indiremeyebilirsiniz. Bunun için tek çözüm olarak başka bir cihazdan indirmenizi öneririz. Başka kaynaklardan bildirim seslerini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca zil seslerini indirmek için Zil Sesleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Bildirim Sesleri

2015_best indir

Arrow indir

Corner indir

Country_Blues indir

Crystal indir

Crystal_Drop indir

GameOverGuitar indir

Girtab indir

Good_Time indir

InsertCoin indir

iphone_sms_original indir

Ivory indir

Luna indir

Silver indir

notification_003 indir

S_Chirps indir

Summer indir

Violet indir

Levi: OI OI OI OI mate mate indir

87 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin