En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel 2021 Bildirim Sesleri İndir

En Güzel bildirim seslerini bir araya topladık. Bir çok telefonun bildirim seslerinin bulunduğu yazımızda gerçekten hoşunuza gidecek bildirim sesini bulabilirsiniz.

MP3 player’ın yüklenmesi biraz zaman alabilir. Özellikle mobilden giren ziyaretçiler biraz beklerlerse site açılacaktır. Ayrıca player’ın yüklenmemesi telefonunuzdan da kaynaklı olabilir. Site açılmazsa başka bir web browser üzerinden sayfayı açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz bildirim seslerini İletişim bölümünden bize göndererek sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Yeni bildirim sesleri geldikçe yazıyı güncellemeye çalışacağım.

Mobil Kullanıcıların Dikkatine!! Zil seslerini indirmek için oynatın altındaki “indir” butonuna tıklayabilirsiniz. Ancak Apple IOS işletim sisteminde olan kısıtlama nedeniyle iPhone’lar da indiremeyebilirsiniz. Bunun için tek çözüm olarak başka bir cihazdan indirmenizi öneririz. Başka kaynaklardan bildirim seslerini indirmek için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca zil seslerini indirmek için Zil Sesleri yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

En Güzel Bildirim Sesleri

2015_best İndir

Arrow İndir

Corner İndir

Country_Blues İndir

Crystal İndir

Crystal_Drop İndir

GameOverGuitar İndir

Girtab İndir

Good_Time İndir

InsertCoin İndir

iphone_sms_original İndir

Ivory İndir

Luna İndir

Silver İndir

notification_003 İndir

S_Chirps İndir

Summer İndir

Violet İndir

Levi: OI OI OI OI mate mate İndir

71 YORUM

  1. sa abi bi riam olur bi ses dha yapar msn? youtube’den bakabilirsn sese ”oi oi oi mate mate” sıkıncası olmazsa tabi :3

  2. Emek çekmiş arkadaş bizlere faydalı olmak için, bize de canı gönülden alkış düşer yürekten.. Burun kıvırıp dandik yorum yapanlar siz yapın bir site de görelim nasıl oluyormuş.. Tövbe tövbe…

  3. Lgg g5 telefonumda eskiden kullandığım bi mesaj sesi vardı. Sanırım adı space ile başlayan çok dikkat çeken bi sesti. Tüm sesleri dinledim ama maalesef onu bulamadım.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin