Bildirim sesleri, mesaj sesleri, Samsung Galaxy S6 , LG G2 , HTC One, LG G2 Flex , Huawei P8 , Asus zenfone2 , HTC Desire Eye’nin bildirim seslerini aşağıdan indirebilirsiniz. Bir çok telefonun bildirim sesileri nin bulunduğu yazımızda gerçekten hoşunuza gidecek bildirim sesini bulabilirsiniz.

MP3 player’ın yüklenmesi biraz zaman alabilir. Özellikle mobilden giren ziyaretçiler biraz beklerlerse site açılacaktır. Player’ın yüklenmemesi telefonunuzdan da kaynaklı olabilir. Site açılmazsa başka bir web browser üzerinden sayfayı açmayı deneyebilirsiniz.

Ayrıca beğendiğiniz bildirim seslerini İletişim bölümünden bize göndererek sitede yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Yeni bildirim sesleri geldikçe yazıyı güncellemeye çalışacağım.

En altta bulunan sayfa sayıları bölümünde diğer sayfaları ziyaret ederek diğer bildiirm seslerine de erişebilirsiniz. Herhangi bir sorun yaşadığınız taktirde lütfen yorumlar bölümünde sorun ile ilgili bilgi vermekten çekinmeyiniz.

En Güzel Bildirim Sesleri

2015_best İndir

Arrow İndir

Corner İndir

Country_Blues İndir

Crystal İndir

Crystal_Drop İndir

GameOverGuitar İndir

Girtab İndir

Good_Time İndir

InsertCoin İndir

iphone_sms_original İndir

Ivory İndir

Luna İndir

Silver İndir

notification_003 İndir

S_Chirps İndir

Summer İndir

Violet İndir

Yorum Kutusu

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin

25 YORUM

  • Kusura bakmayın, sistemde bir hata oluşmuş,
   Sorun şuan düzeltilmiştir, bildirim seslerini indirip kullanabilirsiniz.
   Geri dönüşünüz için Teşekkürler,

  • Dediğiniz bildirim sesini çok araştırdım ama maalesef bulamadım. Ama yine de aramaya devam ediyorum.. Eklememizi istediğiniz bildirim sesleri varsa Lütfen yine bize yazınız.
   İyi günler..