En Güzel Mesajlaşma Uygulaması

En Güzel Mesajlaşma Uygulaması

En Güzel Mesajlaşma Uygulaması

En Güzel Mesajlaşma Uygulaması

Belki telefonunuzda hali hazırda kullandığınız ve memnun olduğunuz mesajlaşma uygulaması mevcuttur fakat bu uygulamayı denemeden geçmeyin.Google’ın bir süre önce yayınladığı mesajlaşma uygulaması olan hangouts’un kullanıcıları memnun etmediğini anlamış olacak ki yepyeni bir tasarım ve kullanım sunan uygulaması ile kullanıcıların gönlünü fetih etmeyi başarmış.

Uygulama Android 4.1 ve daha üst sürümlü cihazlar tarafından destekli.Eğer Android 4.1 ve üstü bir cihazınıza sahipseniz indirip kurabilirsiniz.

Yeni Materyal tasarımı kullanılan uygulamada renkler özenle seçilmiş.Gelen mesajlar her kişi için faklı bir renk ile görünüyor.Son derece sade ve kullanışlı olan uygulama çok hızlı çalıştığını söyleyebilirim.

Gelen mesajları sağa veya sola kaydırarak arşive ekleyebiliyoruz.Mesajları silmek için ise üzerine basılı tutup çöp kutusu ikonuna basmak yeterli.Ayrıca 1 den fazla kişiyi seçerek o kişilerden gelen bildirimleri kapatmakta mümkün.

Ekranın sağ altında yer alan artı butonu, mesaj yazacağımız kişileri belirlememizi sağlıyor.Artı butonuna bastıktan sonra ekranda istenilen kişi/kişiler isim veya numaraya göre aratıp seçilebiliyor.Sağ tarafta yer alan kaydırma çubuğu ile istediğimiz kişini baş harfine getirip seçmek istediğimiz kişiyi daha kolay bulmamızı sağlıyor.

Ayrıca mesaj attığımız, rehbere kayıtlı olan kişinin fotoğrafı görünüyor.Herhangi bir fotoğraf belirlenmemiş ise kayıtlı olduğu ismin baş harfi farklı renklerle görüntüleniyor.Harflerin rengi aynı zaman da mesaj yazacağımız kişinin mesaj ekranı rengi olduğundan istediğimiz kişiyi daha kolay bulabiliyoruz.

Aşağıdaki Resme tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

google playe git

 

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin