Ana Sayfa Haber En İyi...

En İyi Galeri Uygulaması QuickPic

Ana Sayfa Haber En İyi...

En İyi Galeri Uygulaması QuickPic

En İyi Galeri Uygulaması QuickPic

En İyi Galeri Uygulaması QuickPic

Telefonların git giden kamera çözünürlüğü ve hafızalarının armasıyla birlikte bir çok fotoğrafı telefonda saklıyoruz.Tabi fotoğrafları görüntülemek için telefonumuzda bir galeri uygulamasına ihtiyaç duyuyoruz.Her ne kadar telefonumuzda yerleşik olan bir uygulama gelse de En İyi Galeri Uygulaması QuickPic denemenizde bir fayda var.

Uygulama Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz en kaliteli galeri uygulaması.Resimleri yüklemede, zoom yapmada ve fotoğraflar arası geçişte oldukça stabil bir şekilde çalışıyor.Çok hızlı fotoğrafları değiştirseniz dahi herhangi bir gecikme olmadan ekranda görüntüleniyor.

Ben galeri uygulamalarında en çok rastladığım şey zoom yaparken resmin bulanıklaşması.QuickPic yazılım geliştiricilerinin çabası ile bu sorunun üstesinden gelmiş görünüyor.Çözünürlükten feragat etmeden ve beklemeden fotoğrafları yaklaştırabiliyorsunuz.

Ayrıca bazı kısa yol ve kolay hareketle fotoğrafları istediğimiz gibi görünmesini sağlıyoruz.Örnek verecek olursak, fotoğrafları sağa veya sola döndürmek için 2 parmağı döndürür gibi kaydırarak fotoğrafı istediğimiz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Ayrıca uygulamada Wifi üzeriden fotoğraf ve video paylaşımı da mevcut.İstediğiniz fotoğraf ve videoyu wifi üzerinden çok daha yüksek hızda gönderebilir ve alabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin