Ana Sayfa Haber En İyi...

En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde

Ana Sayfa Haber En İyi...

En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde

En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde

En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde

En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde, En İyi Kamera Sony Xperia Z5 compact, En İyi Kamera Sony Xperia Z5 premium, xOMark test sitesinde elde edilen verilere göre En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde olduğunu açıklandı. Bir çok telefon üzerinde aynı ortam ve koşullarda yapılan testlerde Sony Xperia Z5'in kamerası 87 puan ile liderliğe oturmayı başarıyor. Telefon piyasasında Galaxy S6 ve LG G4'de çitayı oldukça yükselten kameralar görmüştük. Bu sene Sony kamera üzerinde oldukça uğraşarak oldukça iyi bir iş çıkarmış.Bu sene Sony Xperia Z5 ve Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 compact de kullanılan 1/2,3 inç büyüklüğünde, 23 Mehapiksel Exmor RS sensör ve geliştirilmiş kamera yazılımı ile bu senenin en iyi kamerasını üretmeyi başarmış.

DxOMark test sitesinde elde edilen verilere göre En İyi Kamera Sony Xperia Z5 ve Z5 Serisinde olduğunu açıklandı.

Bir çok telefon üzerinde aynı ortam ve koşullarda yapılan testlerde Sony Xperia Z5’in kamerası 87 puan ile liderliğe oturmayı başarıyor.

Telefon piyasasında Galaxy S6 ve LG G4’de çitayı oldukça yükselten kameralar görmüştük. Bu sene Sony kamera üzerinde oldukça uğraşarak oldukça iyi bir iş çıkarmış.

Bütün telefon üreticilerine kamera sensörü üreten Sony çekim kalitesi olara yıllardır rakiplerinin gerisinde kalıyordu. En yüksek çözünürlüğekameraya sahip olan Xperia telefonlar üst seviye rakipleri kadar iyi olamıyordu.

Bu sene Sony Xperia Z5 ve Xperia Z5 Premium ve Xperia Z5 compact da kullanılan 1/2,3 inç büyüklüğünde, 23 Mehapiksel Exmor RS sensör ve geliştirilmiş kamera yazılımı ile senenin en iyi kamerasını üretmeyi başarmış.

Xperia Z5 ailesinin bütün modellerinde kamera üzerinde duran Sony ayrıca kameranın 0.03 saniyede odaklama ve 5X’e kadar Zoom yapılabildiğini de vurguluyor.

Kaynak: DxOMark

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin