Ana SayfaHaberFacebook...

Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri geldi

Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri geldi

Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri geldi

Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri geldi

Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri ile artık bir gönderiye karşı olan tepkimizi çok daha iyi gösterebileceğiz.

Facebook’da paylaşılan gönderiler genel olarak sadece mutlu etmiyor. Bizi heyecanlandıran, kızdıran, sevindiren veya üzen bir çok içerik paylaşılıyor.Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri geldiYıllardır sadece tek bir beğen butonu ile tepkimizi belirtebilirken bugün gelen bir güncelleme ile Beğen, Muhteşem, Hahaha, İnanılmaz, Üzgün ve Kızgın olarak toplam 6 tane tepki Emojisi geldi.

Geçtiğimiz yıl Facebook’un üzücü haberler için farklı bir beğen butonu getireceği gündeme gelmişti. Daha sonra facebook’un 6 emojili bir tepki sisteminin test etmek amacı ile İspanya ve İrlanda’da kullanılmaya başlanmıştı.İnsanların tepkisini ölçen facebook gönderilen geri bildirimlerden memnun olacak ki bugün Global olarak bütün dünyada 6  Emoji tepkileri tepki sistemini getirdi.

Geçtiğimiz aylarda da 360 derece video hizmetini sokan ve daha rahat facebook’da gezinmek için tamamen HTML video standardına geçen Facebook, teknolojinin getirdiklerini ve kullanıcıların ihtiyaçlarını çok iyi gözlemleyerek güzel şeyler ekliyor.Facebook Beğen butonu yerine Emoji tepkileri geldi_001Son olarak Emoji tepkilerini bilgisayardan beğen butonunun üzerinde farenin bekletilmesi, Mobilde ise beğen butonuna basılı tutulması ile ortaya çıktığını belirtelim. Siz yeni Emoji tepkileri nasıl buldunuz, daha fazla veya daha az olmalı mıydı?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin