Ana SayfaHaberFacebook...

Facebook Yeni Uygulaması BARS’ı Duyurdu

Facebook Yeni Uygulaması BARS’ı Duyurdu

Facebook Yeni Uygulaması BARS’ı Duyurdu

Facebook Yeni Uygulaması BARS’ı Duyurdu

Facebook‘un bir parçası olan NPE Ekibi, bugün BARS adlı deneysel bir iPhone uygulamasını tanıttı. Uygulamanın amacı, profesyonel olarak oluşturulmuş ritimleri kullanarak rapler oluşturmanın ve paylaşmanın hızlı ve kolay bir yolunu sağlamaktır.

TechCrunch tarafından bildirildiği üzere, kullanıcılar yüzlerce vuruş seçebilir ve ardından kendi şarkı sözleriyle bir video kaydedebilir. BARS, şarkı sözlerini yazarken tekerlemeler önerir ve uygulamada bulunan filtreler ve diğer ses ve video efektlerinden bahsetmeye gerek kalmadan otomatik ayar ayarları sağlar.

Uygulama ile kaydedilen videolar 60 saniyeye kadar uzunlukta olabilir ve kullanıcılar bunu Kamera Rulosuna kaydedebilir veya sosyal ağlarda paylaşabilir. Uygulamada yerleşik bir “Meydan Okuma modu”, kullanıcıların otomatik olarak önerilen sözcüklerle “serbest stil” oyunu oynamasına olanak tanır. Rapora göre, uygulama pandemi sırasında bir rapçiler ekibi tarafından geliştirildi.

BARS, ABD App Store‘da ücretsiz olarak mevcut. Ancak, uygulamanın yeni kullanıcılar için açık bir bekleme listesi vardır. Şu anda Android cihazlar için mevcut BARS sürümü bulunmamaktadır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin