Galaxy Modellerine Özel Ses Uygulaması; SoundAssistant

Galaxy Modellerine Özel Ses Uygulaması; SoundAssistant

Galaxy Modellerine Özel Ses Uygulaması; SoundAssistant

Galaxy Modellerine Özel Ses Uygulaması; SoundAssistant

Geçtiğimiz gün Samsung, Galaxy modellerine özel ses uygulaması; SoundAssistant’ı kullanıma sundu. Ses ayarları üzerinde çok fazla kontrol imkanı sağlayan uygulama ile telefonlardaki ses deneyimi arttırılabiliyor.

Bu hafta içinde Play Store’da yerini alan uygulama Android 7.0 ve üzeri sürümlere sahip Galaxy telefonlarda kullanılabiliyor. Ayrıca Samsung’un en son çıkardığı Galaxy S8 ve S8 plus ailesi için de bazı özelleştirilmiş ayarlar da uygulama içinde bulunuyor.

Geniş ses kontrol seçenekleri sunan uygulamanın ne dikkat çekici özellikleri şu şekilde; ses tuşlarına basıldığında zil sesine ek olarak medya seslerini kontrol etme, her uygulama için ayrı ayrı ses seviyesi belirleme, 150 adımlık hassas ses ve her uygulama için ayrı ekolayzer ayarı yapılabiliyor (Floating Equalizer).

Samsung Ses Uygulaması SoundAssistant

Telefona bağlı Kulaklıkların sağ/sol ses dengesi ayarı, mono ses desteği ve kişiselleştirilmiş ses profil ayarları yapılabilen uygulamada senaryolar özelliği ile belirlenen gün ve saat aralığında ses seviyesi ve sessiz/titreşim ayarı yapılabiliyor.

Ayrıca Galaxy S8 ve S8 plus telefonlarında her uygulamaya farklı ses çıkışı atanabiliyor. (Örneğin müzik çalar da ki ses hoparlörden verilirken youtube’da ki ses bluetooth dan verilebiliyor). Paket boyutu itibariyle küçük bir uygulama gibi olan SoundAssistant, ses özelleştirme yetenekleri ile telefonun işlevselliğini arttırıyor. Uygulamayı aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin