Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabilecek

Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabilecek

Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabilecek

Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabilecek

Sızıntı haberleriyle ünlü bir Rus’un (@eldarmurtazin) twitter sayfasında yayınladığı habere göre Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabileceği bildiriliyor.

21 Şubat’da düzenlenmesi planlanan MWC’ye (Mobil dünya kongresi) sayılı günler kala Galaxy S7 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor.

En son sızın bir habere göre Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabileceği konuşuluyor. Eğer bu gerçekse Samsung hem batarya konusunda hemde ekran konusunda kendini oldukça geliştirmiş.

Note 5 ve Galaxy S6 serilerinde kullanılan Süper AMOLED ekranın batarya tüketimi konusunda rakipsiz olduğu bazı ekran testi yapan kuruluşlar tarafından yapılan testlerden biliniyordu.

Öyle görülüyor ki Samsung, Galaxy S7’de kullanılacak 2K (2560 x 1440 piksel) ekranın verimliği bir önceki nesil ekranlara göre arttırmış. Ayrıca batarya kapasitesi konusunda da Samsung’dan bir gelişme bekliyoruz.

Sızdırılan görseller ve bilgiler ışığında Galaxy S7 yavaş yavaş oluşmaya başladı. Gelen bilgilere göre Galaxy S7’nin özellikleri şu şekilde olacak;

Galaxy S7;  4 GB LPDDR 4 RAM’e, 12 MP arka kameraya, USB 3.0 Typ-C konnektör, 2.5D (oval ekran) ekran ve 3D (basınca duyarlı) ekrana sahip olacak. Exynos 8890 ve SnapDragon 820 işlemcileri ile gelecek olan Galaxy S7 Samsung pazarlama stratejisine göre dağıtımı yapılacak.

Ayrıca Galaxy S7’nin sızdırılan en son görseline de aşağıdan bakabilirsiniz.

Galaxy S7 full parlaklıkta 17 saat video oynatabilecek_001

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin