Ana Sayfa Haber GDG DevFest...

GDG DevFest 2015 Ankara Başlıyor

Ana Sayfa Haber GDG DevFest...

GDG DevFest 2015 Ankara Başlıyor

GDG DevFest 2015 Ankara Başlıyor

GDG DevFest 2015 Ankara Başlıyor

GDG DevFest 2015 Ankara Başlıyor, Google'ın Android uygulama geliştiriciler için düzenlediği etkinliğin GDG DevFest 2015 Ankara ayağı başlıyor. Google'ın 2011’den itibaren her sene önceden belirlenmiş bir tarihte İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Konya'da (Kütahya, Sivas, Tekirdağ gibi illerde de GDG başlatılmış) Android uygulama geliştiricileri bir araya getirerek onlara Android dünyasındaki gelişmeleri ve Google’ın yeni teknolojileri tanıtıyor. DevFest 15 sezonunun ilk etkinliği olacak olan GDG DevFest 2015 Ankara, 4 Kasım’da ODTÜ KKM’de yapılacak. İki paralel oturum ile gerçekleşecek olan etkinlikte isteyen katılımcılar bilgisayarlarıyla workshop oturumlarına katılabilecek, isteyen katılımcılar da diğer salondaki konferansları takip edebilecekler. GDG Ankara en son 2013 yılında TOBB-ETÜ Garaj’da organize edilen DevFest 2013’e yaklaşık 300 kişilik bir katılım sağlanmıştı. Ekip 2014 yılında Ankara’da DevFest organize etmek yerine ülkemize bu tarz etkinlikleri organize etmek için gönüllü ve istekli olan şehirlere yardımcı oldu. Geçen sene Düzce, Sivas, Kütahya, İzmir gibi illerimizde DevFest organize etmek isteyen ekiplere destek olan DevFest 2015 Ankara ekibi diğer şehirlerde de bu etkinliğin başlamasını sağladı.

Google’ın Android uygulama geliştiriciler için düzenlediği etkinliğin GDG DevFest 2015 Ankara ayağı başlıyor.

Google’ın 2011’den itibaren her sene önceden belirlenmiş bir tarihte İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir ve Konya’da (Kütahya, Sivas, Tekirdağ gibi illerde de GDG başlatılmış) Android uygulama geliştiricileri bir araya getirerek onlara Android dünyasındaki gelişmeleri ve Google’ın yeni teknolojileri tanıtıyor.

DevFest 15 sezonunun ilk etkinliği olacak olan GDG DevFest 2015 Ankara, 4 Kasım’da ODTÜ KKM’de yapılacak. İki paralel oturum ile gerçekleşecek olan etkinlikte isteyen katılımcılar bilgisayarlarıyla workshop oturumlarına katılabilecek, isteyen katılımcılar da diğer salondaki konferansları takip edebilecekler.

GDG Ankara en son 2013 yılında TOBB-ETÜ Garaj’da organize edilen DevFest 2013’e yaklaşık 300 kişilik bir katılım sağlanmıştı. Ekip 2014 yılında Ankara’da DevFest organize etmek yerine ülkemize bu tarz etkinlikleri organize etmek için gönüllü ve istekli olan şehirlere yardımcı oldu.

Geçen sene Düzce, Sivas, Kütahya, İzmir gibi illerimizde DevFest organize etmek isteyen ekiplere destek olan DevFest 2015 Ankara ekibi diğer şehirlerde de bu etkinliğin başlamasını sağladı.

Etkinlik Zamanı: 14 Kasım 2015 Cumartesi

Etkinlik Yeri: ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi

Etkinliğe Kayıt İçin: http://bit.ly/1P8uGcq

Daha Fazla Ayrıntı İçin: http://www.gdgankara.org/tr/

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin