Gizlilik Politikası

Teknoloji ile ilgili içerik üretebilecek olan gönüllü ve yazı başına ücret ile çalışabilecek takım arkadaşları arıyoruz. Siz de sitemizde yazarlık yapmak istiyorsanız bu sayfadan bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazı “Gizlilik Politikası” olup, sitemize giriş yapıp kullanmaya başladığınız andan itibaren kabul etmiş olursunuz.

İçerikleri okurken kayıt edilen kullanıcı verileriniz (çerezler – ip adresi, mac adresi, yaklaşık konum vb.) şifreli bir dosyada saklı tutulup, 256 bit şifreleme metodu ile sizden sunucumuza gelene kadar da araya giren kişi/kişilerce deşifre edilemez.

Herhangi bir adli davada savcılık tarafından istenmediği sürece verileriniz hiç kimse ile paylaşılmaz.

Dosya sistemi içinde tutulan bu veriler sitenin kullanımda olduğu süre buyunca sunucularda saklanır ve gerekli görüldüğü durumlarda sunucuda yer açmak için belli periyotlarla temizleme yapılabilir.

Sitede kullandığımız WordPress, Newspaper Teması, Google Adsense, Google Analytic, Google Search Console ve 16 eklentinin (Advanced Database Cleaner, Avatar Privacy, Contact Form 7, Contact Form 7 Style, Copy Anything to Clipboard, Contact Form 7 Style, Invisible reCaptcha, Klasik düzenleyici, mb.miniAudioPlayer, OMGF, tagDiv Cloud Library, tagDiv Composer, WP Fastest Cache, WP Fastest Cache Premium, XML Sitemap & Google News ve Yoast SEO Premium) toplayabileceği veriler ve yazılım açıklarından kaynaklı bilgi sızıntılarında sitemiz sorumlu değildir. Sitemizde yukarıda belirtilenlerin dışında harici bir yazılım veya ilgili takip uygulaması bulunmaz.

Gizlilik politikasında yapılan değişiklikler ziyaretçilerimiz tabiidir.