Bu yazı TeknoVudu sitesinin “Gizlilik Politikası” olup, sitemizi giriş yapıp kullanmaya başladığınız andan itibaren kabul etmiş olursunuz.

Sitemizde yer alan içerikleri okurken kayıt edilen kullanıcı verileriniz (çerezler – ip adresi, mac adresi, yaklaşık konum vb.) şifreli bir dosyada saklı tutulup, 256 bit şifreleme metodu ile sizden sunucumuza gelene kadar da araya giren kişi/kişilerce deşifre edilemez.

Herhangi bir adli davada savcılık tarafından istenmediği sürece verileriniz hiç kimse ile paylaşılmaz.

Bir kaç dosya sistemi içinde tutulan bu veriler sitenin kullanımda olduğu süre buyunca sunucularda saklanır ve gerekli görüldüğü durumlarda sunucuda yer açmak için belli periyotlarla temizleme yapılabilir.

Sitede kullandığımız WordPress, Google Analitik, Google Adsense, Newspaper teması ve 10 eklentinin (Anti-spam, Contact Form 7, Easy WP SMTP, Google XML Sitemaps, miniAudioPlayer, OneSignal, ShortPixel, tagDiv Composer, Yoast SEO) toplayabileceği veriler ve yazılım açıklarından kaynaklı bilgi sızıntılarında sitemiz sorumlu değildir.

Gizlilik politikasında yapılan değişiklikler siz ziyaretçilerimize OneSignal aboneliği aracılığı ile duyurulacak ve ana sayfada bir günlük gösterimi yapılacaktır.

(Gizlilik politikamızı yeni oluşturduğumuz ve zamanla ekleme yapacağımız için art arda düzenleme yapılacaktır. Bu süre boyunca sitede duyuru yapılmayacak, en son haline gelindiğinde siz ziyaretçilerimize bildirilecektir.)