Google Haritalar İle 1TB’lık Bulut Depolama Kazanabilirsiniz

Google Haritalar İle 1TB’lık Bulut Depolama Kazanabilirsiniz

Google Haritalar İle 1TB’lık Bulut Depolama Kazanabilirsiniz

Google Haritalar İle 1TB’lık Bulut Depolama Kazanabilirsiniz

Google, en iyi servislerinden biri olan Google Haritalar İle 1TB’lık Bulut Depolama hediyeli yeni bir kampanya başlattı.

Seyahat etmeden önce gezilen veya konaklama yapılan yerler hakkında belli bir araştırma yaparak en iyi yerleri görmek ve en rahat yerde konaklamaya çalışırız.

Seyahat edenlerin vazgeçilmezlerinden biri olan Google Haritalar servisi gün içerisinde kullanıcıların elinden düşürmediği bu gelişmiş haritaya Google “Yerel Rehberler” programını Haritalar servisine dahil ederek Google Haritaları bir seyahat rehberi haline getirmeyi amaçlıyor.

Web tarayıcı üzerinden erişilebilen bu bölüme, Mobil cihazlarda (Android, IOS) Google Haritalar uygulaması üzerinden kullanılabilen (Ana menüde yer alan katkılarınız sekmesi) “Yerel Rehberler” özelliğini BURAYA tıklayarak aktif edebilirsiniz.

Programın asıl amacı ise farklı restoran, kafe, mimari yapılar ya da turistik yerler hakkında inceleme yapması, sisteme yeni yerler eklemesi, fotoğraf paylaşması, mekanın bilgilerini güncellemesi, gelen soruları cevaplaması ve görüş bildirmesi olarak sıralanabilir.

Paylaşılan her bir fotoğraf, bildirim ve yorum için Google’dan belli bir miktarda puan kazanılırken bu puanlar birikip belli bir seviye sınırını geçtikten sonra çeşitli ödüllendirmeler yapılıyor.

  • Seviye 1 (0-4 puan): Belirli ülkelerde özel içeriklere (Örneğin yeni Google cihazlara) erişim.
  • Seviye 2 (5-49 puan): Yeni Google ürünlerine ve özelliklerine erken erişim.
  • Seviye 3 (50-199 puan): Google Haritalar uygulamasında resmi Google Yerel Rehberi rozetiyle gözükme.
  • Seviye 4 (200-499 puan): Google Drive bulut depolama servisinden 1 TB’lık ücretsiz bulut depolama alanı.
  • Seviye 5 (500 ve üzeri puan): En iyi yerel rehber olarak 2016 yılındaki Google toplantısı ve Google kampüs gezisi yapılacak, Google Maps ile ilgili son bilgi verilecek.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin