Ana Sayfa Haber Google Street...

Google Street View Türkiye’de Kullanılabilir

Ana Sayfa Haber Google Street...

Google Street View Türkiye’de Kullanılabilir

Google Street View Türkiye’de Kullanılabilir

Google Street View Türkiye’de Kullanılabilir

Google Street View Türkiye'de Kullanılabilir

Google Haritalar servisinin en çok kullanılan ve oldukça fazla yatırım yaptığı Google Street View Türkiye’de kullanıma sunuldu.

Google Street View’i açıklayacak olursak; Google’ın 360 derece çekebilen arabalarının/kişilerin sokak sokak veya yaya olarak bazı yerleri dolaşarak 360 derece fotoğraflar çekmesi ile kullanılabilir bir özellik.

Türkiye’de yaklaşık olarak 70 ilde ve yüzlerce ilçede çekilen fotoğraflardan oluşan oldukça büyük bir arşivden oluşuyor. Street View ayrıca şehirlerin önemli yerleri çekmesi ile sanki oradaymış gibi 360 derece olarak o yeri görmemizi sağlıyor.

Google Haritalardan Street View olarak etrafa bakmak istiyorsanız sağ altta yer alan insan figürüne tıklamanız yeterli olacaktır. Destekli bölgeler farklı renk seçeneğiyle gösteriliyor ve sokaklar içerisinde fare tıklamalarıyla tur atılabiliyor.

Street View özelliğini kullanmak için Buraya tıklayın.

Google Street View Türkiye'de Kullanılabilir, Google Haritalar servisinin en çok kullanılan ve oldukça fazla yatırım yaptığı Google Street View Türkiye'de kullanıma sunuldu. Google Street View'i açıklayacak olursak; Google'ın 360 derece çekebilen arabalarının/kişilerin sokak sokak veya yaya olarak bazı yerleri dolaşarak 360 derece fotoğraflar çekmesi ile kullanılabilir bir özellik. Türkiye'de yaklaşık olarak 70 ilde ve yüzlerce ilçede çekilen fotoğraflardan oluşan oldukça büyük bir arşivden oluşuyor. Street View ayrıca şehirlerin önemli yerleri çekmesi ile sanki oradaymış gibi 360 derece olarak o yeri görmemizi sağlıyor. Google Haritalardan Street View olarak etrafa bakmak istiyorsanız sağ altta yer alan insan figürüne tıklamanız yeterli olacaktır. Destekli bölgeler farklı renk seçeneğiyle gösteriliyor ve sokaklar içerisinde fare tıklamalarıyla tur atılabiliyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin