TeknoVudu Hakkında

TeknoVudu, genel olarak Mobil Teknoloji ağırlık bir teknoloji site olup, yeni çıkan akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve diğer cihazların özelliklerini, teknolojiyle ilgili en son gelişmeleri kaliteli içerikler halinde bulabilirsiniz.

Amacımız; siz ziyaretçilerimizin vaktini çok fazla harcamadan gün içerisinde meydana gelen teknolojik gelişmelerin en kaliteli ve kapsamlı olanlarını sizlerle buluşturmak, merak ettiğiniz veya sorun yaşadığınız konular hakkında sizlere yardımcı olmak ve teknoloji alanında bilginizi arttırarak daha bilinçli tüketim yapmanızı sağlamak.

 

Ahmet Hakan Kablama (Yönetici/Kurucu)

Akıllı telefon merakı ile başladığım teknoloji yayıncılığı hayatımda ilk tecrübemi “ModernBilisim.com” adlı siteyi kurarak yaşadım. Özellikle mobil cihazların yaşadığı yukarıya doğru ivmelenme ve buna bağlı olarak gelişen teknoloji beni hayli heveslendirmiş, okuduğum ve araştırdığım haberleri kendi fikir, düşünce ve çıkarımlarımı ekleyerek yayınlamaya başladım. 1 yıl kadar sitemin platformunu tanımak (WordPress), Google’da üst sıraya çıkmak (SEO) ve içerik oluşturma kısmında tecrübe kazandıktan sonra “ModernBilişim” isminin güzel olmadığını düşünerek şuan ki sitem “TeknoVudu”yu kurdum.

Belli bir aşama kat ederek getirdiğim TeknoVudu’da kaliteden taviz vermeden içerik oluşturmaya ve siz ziyaretçilerimizi en iyi şekilde bilgilendirmeye çalışıyorum.

 

Hayatım ilerleyen zaman eklenecek….