Site Hakkında

TeknoVudu, genel olarak Mobil Teknoloji ağırlık bir teknoloji site olup, yeni çıkan akıllı telefon, tablet, akıllı saat ve diğer cihazların özelliklerini, teknolojiyle ilgili en son gelişmeleri kaliteli içerikler halinde bulabilirsiniz.

Amacımız; siz ziyaretçilerimizin vaktini çok fazla harcamadan gün içerisinde meydana gelen teknolojik gelişmelerin en kaliteli ve kapsamlı olanlarını sizlerle buluşturmak, merak ettiğiniz veya sorun yaşadığınız konular hakkında sizlere yardımcı olmak ve teknoloji alanında bilginizi arttırarak daha bilinçli tüketim yapmanızı sağlamak.

TeknoVudu kurucusu ve genel yayın editörü. Amacım; mobil teknoloji ile ilgili kaliteli içerikler üreterek siz ziyaretçilerimizi en iyi şekilde bilgilendirmek. "Kafanıza takılan herhangi bir şeyi sormaktan çekinmeyin..."

Akıllı telefon merakı ile başladığım teknoloji yayıncılığı hayatımda ilk tecrübemi “ModernBilisim.com” adlı siteyi kurarak yaşadım. Özellikle mobil cihazların yaşadığı yukarıya ivmelenme ve buna bağlı olarak gelişen teknoloji beni hayli heveslendirmiş, okuduğum ve araştırdığım haberleri kendi fikir, düşünce ve çıkarımlarımı ekleyerek yayınlamaya başladım. 1 yıl sistem platformuna kullanma (WordPress), Google’da üst sıralara çıkma (SEO) ve içerik oluşturma tarafında tecrübe kazandıktan sonra yeni bir alan adı alarak şuan ki sitem “TeknoVudu.com”u kurdum.

Belli bir aşama kat ederek getirdiğim TeknoVudu’da kaliteden taviz vermeden içerik oluşturmaya ve siz ziyaretçilerimizi en iyi şekilde bilgilendirmeye çalışıyorum.