Honk, Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Uygulaması Sunuyor

Honk, Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Uygulaması Sunuyor

Honk, Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Uygulaması Sunuyor

Honk, Gerçek Zamanlı Mesajlaşma Uygulaması Sunuyor

Honk adlı yeni bir mobil uygulama, arkadaşlarınızla mesajlaşmayı daha etkileşimli, gerçek zamanlı bir deneyim haline getirmeyi amaçlıyor. Kısa mesajlar göndermek ve bir yanıt beklemek yerine, Honk’taki arkadaşlarınıza yazarken mesajlar canlı olarak gösterilir. Eğer konuşmadan biri ayrılırsa karşı taraf bilgilendiriliyor.

Honk‘ta bir sohbete girdiğinizde, karşınıza iki büyük konuşma balonu sunulacak. Üst baloncukta arkadaşınızın yazdıkları alt balonda ise sizin yazdıklarınız anlık olarak görüntülenir. Siz yazarken, diğer kişi girdiğiniz metni, normalde gözden kaçabilecek duraklamalar ve yazım hataları dahil herşeyi gerçek zamanlı olarak görecektir.

Yazmanız için size 160 karakter verilir ve bu, ekranın sağ tarafında konuşma balonlarının altında tutulur. Ancak mesajı paylaşmak için “Gönder” düğmesine dokunmazsınız, Bunun yerine, ekranı temizlemek ve yeni bir şey yazmak için çift ok “yenile” düğmesine dokunmanız yeterlidir.

Ayrıca, sohbette paylaşmak üzere emoji göndermek, fotoğraf çekmek veya galerinizdeki fotoğraflara erişmek için düğmeler vardır. Sohbet temalarını konuşma bazında özelleştirebilir veya onlardan çok fazla haber almak istemiyorsanız tek bir kullanıcıdan gelen bildirimleri kapatabilirsiniz. Görüşmelerin hiçbiri saklanmaz ve geriye bakılacak bir geçmiş yoktur. Uygulama şimdilik sadece ios platformunda yayınlanıyor.

[appbox appstore id1458452703]

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin