Ana Sayfa Haber HTC One...

HTC One M9 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

Ana Sayfa Haber HTC One...

HTC One M9 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

HTC One M9 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

HTC One M9 Türkiye’de Ön Siparişe Sunuldu

MWC 2015’de HTC en yeni admiral gemi telefonun olan One M9 ‘un lansmanını yapmıştı.Bir sene önceki admiral gemi telefonu One M7 modeli ile benzer bir kasada gelen telefon, asıl farkını donanım ve kamera tarafında gösteriyor.

Bu yılın en iyi telefonları arasında olan HTC One M9, Turkcell tarafından 2.799₺ fiyatı ile ön siparişe sunuldu. 15-25 Mart arasında ön sipariş verenlere 300₺ indirim çeki kampanyası yapılıyor.

Kampanya hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse; hediye çeki turkcell.com.tr den gerçekleştirilecek bir sonraki alışverişlerinde kullanılabilecek, tüm kategorilerde peşin satışı yapılan ürünlerde geçerli olacak ve indirim kodu tek seferde kullanılabilecek (bölünemez ve başka bir kampanya ile birleştirilemez). Son olarak İndirim kodunun geçerlilik süresi 31.10.2015 tarihine kadar olduğunu da belirtelim.

Eğer sizde ön sipariş vererek HTC One M9’a ilk sahip olanlardan olmak istiyorsanız buraya tıklayarak Turkcell sitesinden 2.799₺ fiyata sipariş verebilirsiniz.Ön siparişin peşin olarak yapıldığının da altını çizelim.

Türkiye’de resmi olarak ne zaman satışa çıkacağı hakkında kesin bir bilgi olmasa da, geçen sene satışa sunulan One M8 modelinin 25 mayısta dünyada eş zamanlı olarak lansmanı yapılıp satışa sunulduğunu düşünürsek, HTC One M9’un da 25 Mayıs ta raflardaki yerini alacağını söyleyebiliriz.Tabi bunların yalnızca bir tahmin oldunun altını çizelim.

HTC One M9’un özellikelrini kısaca hatırlayacak olursak; 5 inç 1080 x 1920 piksel çözünürlüğe Full HD ekrana, 20 Megapiksel ana ve 4 Megapiksel (Ultra piksel) ön kameraya, Qualcomm Snapdragon 810 işlemcisine (64 bit), 3 GB RAM ve 32 GB artırılabilir dahili hafızaya,  2840 mAh değiştirilemeyen bataryaya, 2 adet BoomSount hoparlöre, NFC, Bluetooth 4.1 ve Wi-Fi 802.11 ac teknolojilerine sahip.Daha fala bilgi için buraya bakabilirsiniz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin