Ana Sayfa Haber HTC One...

HTC One X9 Render Görüntüleri Sızdırıldı

Ana Sayfa Haber HTC One...

HTC One X9 Render Görüntüleri Sızdırıldı

HTC One X9 Render Görüntüleri Sızdırıldı

HTC One X9 Render Görüntüleri Sızdırıldı

HTC One X9 Render Görüntüleri_1

HTC’nin One A9 tanıtıldıktan sonra şimdi de yeni telefonu HTC One X9 Render Görüntüleri ve bazı özellikleri sızdırıldı.

Yine oldukça sık ve metal bir gövde ile gelen HTC One X9 Render Görüntüleri ile çok daha detaylı olarak görülebiliyor.

HTC’den alışık olduğumuz tasarım çizgileri ile gelen HTC One X9, daha çok One A9 benzediğini söyleyebiliriz. Bu telefonda fark ettiğimiz diğer bir ayrıntı ise 2 senedir kullanmayı bıraktığı kapasitif tuş dizilimi ile geliyor olması.

One A9 ile eleştirilen bir çok şeyin değiştiği HTC One X9’da üst ve alt kısımda Çift Stereo hoparlör yer alırken çerçevenin biraz daha inceltildiğini görebiliyoruz. Ayrıca yıllardır alt tarafa konumlandırdığı HTC logosunun HTC One X9 ile üst tarafa konumlandırılmış.

HTC One A9’dan biraz daha ucuz olacağı düşünülen HTC One X9 özellik olarak yine biraz daha düşük olabilir. Yeni tasarım ile ilgili bazı ayrıntılar değiştirilse de gerek malzeme kalitesi gerekse 2.5D ekran, parmak izi okuyucu gibi bazı detayların HTC One X9 olmadığını görüyoruz.

Telefonun sızdırılan özelliklerine gelecek olursak; HTC One X9, 5.5-inç 1920 × 1080 piksel (1080p) IPS ekran, 2GB RAM, 16 GB genişletilebilir dahili hafıza, 13MP ana ve 5MP ön kamera, çift LED flaş, 3,000mAh değiştirilemeyen batarya, Android 5.0.2 Lollipop sürümü, 174 gram ağırlık.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin