Ana Sayfa Haber HTC One...

HTC One X9 SnapDragon 820 İşlemcisi İle Gelebilir

Ana Sayfa Haber HTC One...

HTC One X9 SnapDragon 820 İşlemcisi İle Gelebilir

HTC One X9 SnapDragon 820 İşlemcisi İle Gelebilir

HTC One X9 SnapDragon 820 İşlemcisi İle Gelebilir

One A9’dan sonra HTC One X9 adında çok güçlü bir telefon daha çıkartmayı planlıyor.HTC One X9 SnapDragon 820 İşlemcisi veya MediaTek Helio X20 işlemcisi ile gelebilir.

Geçtiğimiz günlerde One A9 adında dolu dolu bir telefon tanıtan HTC bu sefer yine One X9 adında çok güçlü bir telefon çıkartmaya hazırlanıyor.

Telefon için sızan bir fotoğrafta HTC One X9’un “packed with city smarts” (Şehir akıllılar ile dolu) sloganı göze çarpıyor. Bu slogandan diğer telefonlara atıfta bulunan HTC donanım çok güçlü bir telefon çıkaracağının bir habercisi olarak gösterilebilir.

Ayrıca yine sızan fotoğraftan da gördüğümüz kadarıyla HTC One X9, One A9’un aksine çift BoomSound hoparlörlerle geleceğini söyleyebiliriz.

Çin kaynaklarına göre HTC One X9, 5.0 inçQuad HD (1440 x 2560 piksels) ekran, Qualcomm SnapDragon 820 veya MediaTek Helio X20 işlemcisi ile gelebileceği bildirilmiş.

Bildirilen diğer özellikler de şu şekilde; 4 GB LPDDR 4 RAM4 MP UltraPixel ön kamera, 23 MP arka kamera, 32/64/128 GB depolama kapasitesi, Dolby Audio ses teknolojisi ve 3500 mAh kapasiteli batarya.

Bu bilgiler Tayvanlın şirket olan HTC tarafından resmi bir şekilde teyit edilmedi. Bu bilgiler ve fotoğraflar Çin kaynaklı bir siteden temin edildi. Yani böyle bir telefon çıkmaya bilir veya çıkıp da bu özellikler de olmaya bilir.

HTC’den güçlü bir telefon bekleniyordu ancak  mali sıkıntılar içerisinde olduğu bu dönemde riske girip böyle güçlü bir telefon modeli çıkaracağı pek düşünülmüyordu. Ayrıca telefonun tuşlarının sanal değilde fiziksel olarak fotoğrafta görünmesi yine kafalarda bir soru işareti bırakıyor.

Zira HTC One M7 serilerinden beri fiziksel bir tuş kullanmadı. Bütün çıkardığı telefon sanal tuşlara sahipti. Bu telefonun gerçek mi, yalan mı, olduğunu ilerleyen günlerde ortaya çıkacaktır?

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin