HTC U Basıncı Duyarlı Çerçevesiyle Geliyor

HTC U Basıncı Duyarlı Çerçevesiyle Geliyor

HTC U Basıncı Duyarlı Çerçevesiyle Geliyor

HTC U Basıncı Duyarlı Çerçevesiyle Geliyor

En son sızan bilgilere ve görüntülere göre HTC U basıncı duyarlı çerçevesiyle gelecek. Son birkaç aydır söylentileri dolaşan HTC U (Ocean)’nun ilk render görüntüleri ortaya çıktı.

HTC’nin yeni amiral gemi telefonu HTC U’da telefon tarihinde ilk defa göreceğimiz kenar basınç sensörleri bizleri karşılayacak. Güç ve ses kontrol butonu işlevinde kullanılan basınç sensörlü çerçeve ayrıca Google Assistant’ı, kamerayı, Sense Companion‘ı veya WiFi erişim noktasını gibi bir çok hızlı erişim için de kullanılabilecek.

Kamera tarafında ise 12 Megapiksel çözünürlüğünde sensöre ve HDR+ özelliğine sahip olacağı bildiriliyor. Akıllı video yakınlaştırma, Yüksek Çözünürlükte Kayıt araçları ve 3D Ses ile birlikte geleceği söylenen HTC U, ek olarak ‘gerçek zamanlı HDR sahne algılama’ özelliğine de sahip olacak.

HTC U Basıncı Duyarlı Çerçevesiyle Geliyor4 mikrofona ile 3D Ses ve yüksek çözünürlükte ses kayıt (24-bit/192kHz) yeteneğine sahip olacağı bildirilen cihaz ayrıca kayıtlara surround ses efekti de verebilecek. Yine HTC amiral gemi telefonlarında kullanılan Multimedya BoomSound özelliği HTC U’da da yer bulacak.

5.5-inç 1440×2560 piksel (2K) çözünürlüğüne Super LCD5 ekran ile gelen telefon Qualcomm Snapdragon 835 yonga setine, Adreno 540 GPU‘ya, 4/6 GB RAM‘e ve 64/128 GB dahili depolama alanına sahip olacak.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin