HTC U11 Duvar Kağıtları

HTC U11 Duvar Kağıtları

HTC U11 Duvar Kağıtları

HTC U11 Duvar Kağıtları

HTC’nin en yeni amiral gemi telefonu olan HTC U11 duvar kağıtları yayınlandı. Daha sert köşeli ve damlacık, dalga tasarımın hakim olduğu duvar kağıtları, oldukça canlı renklere sahipler.

HTC’nin bir önceki telefonlarında alışık olduğumuz gibi HTC U11 de de oldukça hoş duvar kağıtları bulunuyor. Diğer amiral gemi telefonlarında da buna yakın tasarımda duvar kağıtlarını kullanan HTC yine çizgisini bozmamış ve dijital ortamda hazırladığı duvar kağıtlarını telefonuna yüklemiş.

Lacivert tonlarının hakim olduğu duvar kağıtları mor, sarı, kırmızı renklerde olup 2880×2560 piksel çözünürlüğüne sahip. Geniş ekranlar için tasarlanmış olan duvar kağıtlar, telefon ekranı boyutlarından geniş olduğu için (16:9) olduğu için ekranı kaydırınca hareket edebiliyor.

Toplam 21 görselden oluşan duvar kağıdının dosya boyutu 18.3 Mb büyüklüğünde. HTC U11 6 duvar kağıtlarını indirmek için görselin url’sini alıp düzenleme yaparak veya yazının en altında yer alan linke tıklayarak “Google Fotoğraflar” aracıyla indirebilirsiniz.

HTC U11 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: HTC U11
  • Dosya Adı: HTC U11 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 18.3 Mb
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 21 tane
  • Çözünürlük: 2880×2560 piksel

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin