Ana Sayfa Haber Huawei B1...

Huawei B1 Bilekliği

Ana Sayfa Haber Huawei B1...

Huawei B1 Bilekliği

Huawei B1 Bilekliği

Huawei B1 Bilekliği

Huawei geçtiğimiz günlerde çıkarmış olduğu B1 adlı bilekliği, hem bir bileklik gibi hemde kulaklık gibi kullanılması ile dikkatleri üzerine çekiyor.Fiyatı ve sunduğu özellikleriyle kullanıcılar tarafından yoğun ilgi görüyor.

Genel olarak cihaz hayatımızı düzenlemeye yardımcı olan ve telefonlarla eşlenik olarak çalışan bir ek cihaz diyebiliriz.Günlük kullanımımıza göre tasarlanan cihazda adım sayar, kalori hesaplama, uyku takibi ve telefon görüşmesi gibi özelliklere sahip.Bileklik, bluetooth üzerinden telefonla eşlenik olarak çalışarak haftalık/aylık olarak yaktığımız kaloriyi, attığımız adım sayımızı vs. takip edebiliyoruz.

Huawei B1 kulaklık olarak kullanımı

Bileklik can alıcı diğer özelliği ise kulaklık gibi kullanılabilmesi.Bileklik gövdesini kauçuk kayıştan ayrıldığında bizleri bir cihazın altında bir kulaklık karşılıyor.Bu sayede telefona bluetooth ile bağlı olan bilekliği, kablosuz bir kulaklık gibi kullanabiliyoruz.Bluetooth 4.1 versiyonu ile bilekliğin diğer bluetooth versiyonlarına göre daha az enerji harcayacağını da söyleyebiliriz.

Huawei B1 usb şarj

Bileklik kayışının ucunda yer alan gizlenmiş usb portu ile cihazın bataryası kolaylıkla şarj edilebiliyor.Diğer akıllı saat veya bileklikler de özel bir alan veya şarj aparatına ihtiyaç duyulurken Huawei bu noktada her yerde bulunabilen usb potu ile işi çözmüş.

Teknik Özellikleri

Cihaz android 2.3 (Gingerbread) sürümünden sonraki ve iOS 5.0 sürümünden sonraki bütün telefonlar ile destekli.

1.4-inç boyutunda dokunmatik olmayan OLED bir ekrana ve 14.6 mm inceliğe sahip sahip.Ekran dokunmatik olmadığından menüler arası geçiş sol tarafında yer alan fiziksel butonlar ile yapılıyor.

Huawei tarafından yapılan açıklamaya göre cihazın batarya süreleri; 6 gün bekleme, 7 saat konuşma olarak bildirilmiş.Ayrıca cihazda NFC özelliği de mevcut.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin