Instagram Üzerinden Artık Canlı Yayın Yapılabilecek

-

En yaygın fotoğraf paylaşma platformlarından ve birkaç gün önce Windows 10 uygulamasını yayınlayan Instagram üzerinden artık canlı yayın yapılabilecek.

Bu yılın haziran ayında açıklanan verilere göre 500 milyon kullanıcısı bulunan ve şu an en yaygın sosyal medya platformlarından olan fotoğraf paylaşma platformu Instagram, son zamanlarda getirdiği yeni ve heyecan getirici özelliklerine, yakın zamanda Facebook’un da getirdiği canlı yayın özelliğini getiriyor.

Stories Kısmında Yeni Olarak "Live" Yazan Yeni Bir Gönderi Var
Stories Kısmında Yeni Olarak “Live” Yazan Yeni Bir                              Gönderi Var.

Rus haber sitelerinden birinin haberine göre, bir kullanıcının kendi uygulamasında fark ettiği ve ekran görüntülerini alıp siteye gönderdiği söyleniyor. Kullanıcının gönderdiği ekran görüntülerinde, küçük bir dikdörtgen içerisinde “Live” yazısı görünüyor fakat henüz daha özellik herkese gönderilmediği için yani canlı yayın olmadığından kullanıcı girmeye çalıştığında hata aldığı görünüyor.

Henüz resmi olarak açıklanmayan özelliğin kesin olarak geleceği belli olmasa da, genel düşünceye göre Instagram, özelliklerine bir yenisini daha ekleyecektir.

1 YORUM

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin