IOS 9 Duvar Kağıtları

IOS 9 Duvar Kağıtları

IOS 9 Duvar Kağıtları

IOS 9 Duvar Kağıtları

IOS 9 Duvar Kağıtları, iPhone 6s ve iPhone 6s plus lansmanıyla bilikte IOS 9 Duvar Kağıtları (iPhone 6s duvar kağıtları, iPhone 6s plus duvar kağıtları) yayınlandı. Yeni özellikte, hareketli duvar kağıtları ile görücüye çıkan IOS 9 çiçek duvar kağıtları ile öne çıkıyor.

IOS 9 ile tanıtılan LivePhoto (Yaşayan Fotoğraf) özelliği ile gelen 3-5 saniyelik fotoğraflar çekebilirken bu fotoğrafları duvar kağıdı olarak veya kilit ekranı olarak kullanılabiliyor. IOS için yeni bir özellik olan livephoto iPhone’lara yeni bir hava katmış.

Genel olarak çiçek ve kanat temalı olan duvar kağıtları oldukça canlı renklere sahip. Hareketli olan duvar kağıtlarını .mp4 formatında olup telefona veya bilgisayara yüklenecek 3. parti uygulamalar ile telefonunuza hareketli duvar kağıdını yükleyebilirsiniz.

Duvar kağıtlarına gelecek olursak, telefonun ekranına göre ayarlandığını ve hareketli (menünün sağa veya sola kayması) olmadığını görüyoruz. iPhone duvar kağıtlarından alıştığımız bu tercih apple cihazları için iyi olabilir ancak android telefonların özelleştirilebilen ana menüsü düşünüldüğünde çok fazla tercih edilmediğini de belirtelim.

Duvar kağıtlarını En aşağıda bulunanIOS 9 Duvar Kağıtları (İndirme Linki)” yazılı butona tıklayarak Yandex disk aracılığı ile indirebilirsiniz.

IOS 9 Duvar Kağıtları İndir

1 YORUM

  1. en sıradışı duvar kağıtları buradaymış, teşekkür ederim. yalnız şu sonbahar gibi olan (2. sıradaki) tarzında farklı açılardan çekilmiş görseller olsaymış iyiydi :)

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin