Ana SayfaHaberiPhone 7...

iPhone 7 Konsept Tasarım Video

Ana SayfaHaberiPhone 7...

iPhone 7 Konsept Tasarım Video

iPhone 7 Konsept Tasarım Video

iPhone 7 Konsept Tasarım Video

iPhone 6s ve iPhone 6 s plus modellerinin lansmanına gün sayarken SCAVidsHD youtube kanalında iPhone 7 Konsept Video yayınlandı. Tasarım olarak Macbook lara benzeyen iPhone 7 oldukça ince çerçeveler ile çok güzel görünüyor.

iPhone 6s lansmanına gün sayarken geçtiğimiz günlerde bir çok sızıntı özellikler orta dolaşmaya başladı. Sızan bilgilere göre iPhone 6 da hali hazırda kullanılan parmak izi okuyucu (Touch ID) iphone 6s ile birlikte ekrana yerleşik olarak gelebilirmiş. Tabi apple’ın yıllardır kullandığı Home tuşundan bir anda vazgeçme olasılı biraz düşük olsa da yine olmayacak bir şey değil.Diğer bir ihtimal ise home tuşunun olduğu gibi kullanılıp daha gelişmiş bir algılamaya sahip olması.

iPhone 7 Konsept Tasarım – Part 1

Sızıntılara göre Home tuşu basınç algılayabilecek ve bastırma şiddetine göre farklı işlemler yapılabilecek.Bu ihtimal biraz daha gerçekçi gelir zira Maclerin Touch Pad lerinde böyle bir teknoloji kullanılıyor.Ayrıca iphone 6s de 12 Megapiksel çözünürlüğünde RGBW sensör kullanılacağına kesin gözüyle bakılıyor.

SCAVidsHD youtube kanalında yayınlanan iPhone 7 Konsept Video bizi gelecek sene çıkacak olan iphone 7 hakkında düşündürüyor.Video ya göre Macbook tasarımı ve oldukça ince çerçeveleri ile iPhone 7 bekleniyor.Tamamen Alüminyum alışımdan oluşan kasa bombeli bir yapıya sahip. Home tuşunun korunduğu telefonda iPhone 6 da  olduğu gibi bir kamera çıkıntı bulunuyor :) .

iPhone 7 Konsept Tasarım – Part 2

SCAVidsHD ye göre iPhone 7; 8 Megapiksel ön ve 16 Megapiksel arka kameraya sahip olacak ekranı ise 5.5 inç olacağı düşünülüyor.Çerçevesiz olarak çizildiği için telefonun oldukça şık durduğunu da söyleyebilirim.Ayrıca 3 farklı renk seçeneği (gümüş, altın, kırmızı) olacağı tahminler arasında. Yine ekranda görünen IOS 9 oldukça güzel tasarlanmış.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin