iPhone için manyetik PowerBank; MagicMount

iPhone için manyetik PowerBank; MagicMount

-

Scosche firması tarafından geliştirilen iPhone için manyetik PowerBank, telefonlarımızı şarj ederken yaşadığımız en büyük sıkıntıyı basit ama etkili bir yolla çözmüş gibi duruyor.

Bir çok kişi telefonlarının bataryası yetmediği için veya gün içinde daha fazla güce ihtiyaç duyduğu için PowerBank kullanıyor. Ancak zaten yeterince hantal olan bu cihazları telefona kablo ile bağladıktan sonra telefonda yapacağımız en basit bir işlem bile bir işkenceye dönüşüyor.

Zira telefonu tutarken aynı andan PowerBank’i de tutmamız gerekiyordu. Ancak MagicMount’de iPhone’a yapıştırılan demir plakete, PowerBank mıknatıslar yardımıyla yapışıyor. Böylece PowerBank, telefonun bir parçasıymış gibi kullanılabiliyor.

4000mAh kapasiteye sahip olan MagicMount, 2.1 ampere kadar akım verebiliyor. 2 farklı boyutta metal plaket ile gelen cihaz 59.99$‘dan satılıyor. USB Lightning konnektörüne sahip olmasında dolayı da iPhone SE’den iPhone 5’e kadar tüm telefonlar için kullanılabiliyor.

Şuan için sadece Gri rengi satılan cihazın ilerleyen günlerde siyah, altın, pembe ve gümüş renk seçenekleri de gelecek. MagicMount hakkında daha fazla bilgi için “Scosche“‘in resmi sitesini ziyaret edebilirsiniz.

KaynakScosche

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin