Ana Sayfa Haber LG V10...

LG V10 Fiyatı ve Türkiye Çıkış Tarihi

Ana Sayfa Haber LG V10...

LG V10 Fiyatı ve Türkiye Çıkış Tarihi

LG V10 Fiyatı ve Türkiye Çıkış Tarihi

LG V10 Fiyatı ve Türkiye Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz ay sessiz sedasız Londra’da gerçekleştirilen etkinlikte tanılan LG V10 Fiyatı ve Türkiye Çıkış Tarihi belli oldu.

Piyasada fark yaratacak özelliklere sahip olan LG V10, premium telefonlar içerinde donanım olarak olmasa da barındırdığı teknolojiler ile çitayı oldukça yükseltmiş.

LG V10’u diğer telefonlardan ayıran 3 yeni teknoloji bulunuyor. Bunlardan en önemlisi telefonun 32-bit Hi-Fi DAC ses teknolojisi. Bütün telefonlar 16-bit ses verebilirken LG V10, 32 bit ses olarak sesleri verebiliyor.

Bu sayede çok daha fazla sesi çok daha keskin ve net bir şekilde dinlenebiliyor. Özellikle ses tutkunları için telefonların böylesine teknolojiler ve ses yongaları ile gelmesi kullandıkları player’lar yerine telefonları tercih etmelerine neden olabilir.

Diğer bir özelliği ise telefonun ön yüzünde 2 adet 5 Megapiksel’lik kamera bulunuyor Bu kameralar aynı anda çalışıp daha geniş açılı (120 derecelik) görüntüler elde edilmesini sağlıyor.

Son olarak da, ön kameraların hemen yanında 2.1 inç büyüklüğünde ikinci bir ekran yer alıyor. Bu ekran ekranı açmadan gelen bildirimleri görme, uygulamalara hızlı erişme gibi bir işlemler için kullanılabiliyor.

Böylesine fark yaratan teknoloji ve bileşenler ile gelen LG V10 geçtiğimiz gün, Türkiye lansmanı yapıldıktan sonra 2.699₺ fiyat etiketi ile satışa çıkacağı açıklandı.

Özellikle bu aralar 4.000₺’ye varan fiyatlar ile telefon satan Apple’a karşı en alınası telefon modellerinden biri olmuş. Kasım ayının sonunda veya Aralık ayının başında telefonun satışa çıkması bekleniyor.

LG V10’un diğer (teknik özellikleri) özellikleri ise şu şekilde; 5.7 inç, 1440 x 2560 (2K) piksel çözünürlüğünde IPS LCD ekran, 16 Megapiksel ana ve 5 Megapiksel Çift ön kamera, Qualcomm SnapDragon 808 işlemci, 4 GB RAM, 64 GB GB genişletilebilir (200 GB kadar) dahili hafıza, 3000 mAh değiştirilebilen batarya ve parmak izi okuyucu.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin