Ana Sayfa Haber LG V20'nin Kamera Camı Çok Hassas
Ana Sayfa Haber LG V20'nin...
Ana Sayfa Haber LG V20'nin...

LG V20’nin Kamera Camı Çok Hassas

Bazı editörlerden gelen rapora göre LG V20’nin kamera camı çok çabuk kırılabiliyor. Geçtiğimiz gün bazı sitelerde ön siparişe çıkartılan ve bazı kişilerce denenen LG V20’de kamera camı tarafında sorun yaşanıyor.

LG V20’nin Kamera Camı Çok Hassas

İlk olarak Reddit’de çıkan bir kaç görsele ile kullanıcıların kamera camının durduk yere kırıldığı paylaşılmıştı. Bu paylaşımın üzerine bu sorunu yaşayan kullanıcıların sayısı da artmaya başla. Bir kısmı ufak bir darbede camın çatladığını söylerken bir kısmı da telefon cebindeyken camın çatladığı bilgisini verdi.

Daha sonra telefonları test eden “JerryRigEverything” adlı editörün test sırasında kamera camının durduk yere çatladığı görüldü. Çizilme testine maruz tutulan kamera camı, test bittikten sonra kamera yaklaştırılıp çizik olup olmadığı gösterildiği sırada cam bir anda çatladı. (Aşağıdan videoyu izleyebilirsiniz)

Özellikle Note 7 serisinde patlama olayının yaşanması ile daha da hassas olduğumuz kronik sorunları artık daha sık görür olduk. iPhone 7 serisinde meydana gelen tıslama sorunu ve patlama haberlerinin de gündeme geldiği şu zamanda, çok para vererek aldığımız telefonlarda böylesine sorunlar yaşamak istemiyoruz.

LG’nin Note 7 skandalının ardından çok daha dikkatli olması ve planlı hareket etmesi gerekli. Zira Note 7’nin piyasadan çekilmesi ile ortaya çıkan boşluğu LG’nin doldurabileceğinin konuşulduğu şu sıralar bir de LG gibi Global bir şirketin buna benzer sorunlar yaşayarak kullanıcılarını mağdur etmesini istemeyiz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin