Ana SayfaHaberMobil Cihazlar...

Mobil Cihazlar İçin Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS

Ana SayfaHaberMobil Cihazlar...

Mobil Cihazlar İçin Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS

Mobil Cihazlar İçin Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS

Mobil Cihazlar İçin Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS

ZNAPS, Mobil cihazlar için geliştirilmiş bir manyetik bağlantı adaptörü sayesinden cihazımızı şarja bağlamayı ve şarjdan çıkarmayı çok daha pratik bir hale getirmeyi amaçlıyor. Type-C USB ve Lightning gibi kolay bağlantı çeşitlerine göre çok daha yenilikçi bir tasarımla geliyor.

Bütün mobil cihazlar için (Android, IOS, WP) kullanılabilen manyetik bağlantı adaptörü ZNAPS bağlantı kablosunun ucuna eklenecek ara bağlantı ve mobil cihazın bağlantı girişine takılacak manyetik tutucudan oluşuyor. Standart kablolar ile kullanılabilen ZNAPS bağlantı kablosunun ucuna eklenecek ara bağlantının içinde bulunan yaylı pinler (9 tane pin girişi/çıkışı bulunuyor) sayesinde elektrik ve data (veri) akışını sağlıyor.

Mobil Cihazlar İçin Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS ZNAPS, Mobil cihazlar için geliştirilmiş bir manyetik bağlantı adaptörü sayesinden cihazımızı şarja bağlamayı ve şarjdan çıkarmayı çok daha pratik bir hale getirmeyi amaçlıyor. Type-C USB ve Lightning gibi kolay bağlantı çeşitlerine göre çok daha yenilikçi bir tasarımla geliyor. Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS Özellikleri Bütün mobil cihazlar için (Android, IOS, WP) kullanılabilen manyetik bağlantı adaptörü ZNAPS bağlantı kablosunun ucuna eklenecek ara bağlantı ve mobil cihazın bağlantı girişine takılacak manyetik tutucudan oluşuyor. Standart kablolar ile kullanılabilen ZNAPS bağlantı kablosunun ucuna eklenecek ara bağlantının içinde bulunan yaylı pinler (9 tane pin girişi/çıkışı bulunuyor) sayesinde elektrik ve data (veri) akışını sağlıyor.

Type-C USB ve Lightning gibi herhangi bir yönü olmayan cihaz manyetik özelliği sayesinde kablo girişine zarar gelmeden kolaylıkla çıkartıp takılabiliyor.Özellikle birçok akıllı telefonda kabloyu ters çekmeden veya zamanla meydana gelen şarj girişi sıkıntılarına karşıda oldukça güzel bir önlem.Cihazın üstüne yer alan LED ile de telefonumuzun şarj olup olmadığını da takip edebiliyoruz.

Telefonumuzun girişine takılan manyetik tutucu da oldukça minimal bir tasarıma sahip olup kullanılan hiçbir kılıfa da engel olmayacak bir yapıda.Ayrıca firma bu manyetik tutucunun çerçevesine koruyucu lastik sayesinde bağlantı girişinden su geçmediğini de vurguluyor.

Manyetik bağlantı adaptörü ZNAPS Kickstarter projesi olup, projeye en az 9$ destek vererek ürüne sahip olabilirsiniz.Ayrıca bağış miktarına göre de ZNAPS’ın içine koyulabileceği bir anahtarlık da alabilirsiniz. Cihazın resmi olarak ne zaman satışa çıkacağı hakkında bir bilgi yok ancak bağış yaparak cihazı satın alanlara Kasım 2015 de dağıtıma başlanılacağı açıklanmış.Daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayabilir veya videoyu izleyebilirsiniz. Manyetik Bağlantı Adaptörü ZNAPS – Kickstarter

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin