Ana SayfaHaberMotorola Moto...

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı

Ana SayfaHaberMotorola Moto...

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı_0

Motorola Moto G 2015 Sızdırılan Render görüntülerine ile daha önceden sızdırılmış fotoğrafları ile uyuştuğunu söyleyebiliriz.Beyaz renk seçeneği ile karşımıza çıkan Motorola Moto G 2015  alışık olduğumuz Motorola tasarımı ile geliyor.

Orta segment telefonların lideri olan Motorola Moto G her ne kadar ülkemize uygun fiyatlarla gelmese de yurt dışında satış fiyatı, donanımı ve özellikle malzeme kalitesi ile oldukça konuşulan bir telefon. Düşük bütçeli bir telefon olmasına karşı Motorola telefonlarında malzeme kalitesine oldukça özen gösteriyor. Google ile işbirliği ve anlaşmalar neticesinde de android sürüm güncellemelerine Google telefonları olan Nexus lar ile aynı anda alıyor.

 

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı_1 Orta segment telefonların lideri olan Motorola Moto G her ne kadar ülkemize uygun fiyatlarla gelmese de yurt dışında satış fiyatı, donanımı ve özellikle malzeme kalitesi ile oldukça konuşulan bir telefon. Düşük bütçeli bir telefon olmasına karşı Motorola telefonlarında malzeme kalitesine oldukça özen gösteriyor. Google ile işbirliği ve anlaşmalar neticesinde de android sürüm güncellemelerine Google telefonları olan Nexus lar ile aynı anda alıyor.

Motorolanın kullanıcılarını sunmuş olduğu özellikler göz önüne alındığında her yeni modeli dört gözle bekleniyor ve her sene fiyatı düşük tutarak üzerine koyarak devam ediyor.Bu sene de Motorola Moto G 2015 modeli bekleniyordu ancak Motorola da ses seda çıkmadığından ne zaman çıkacağı kestirilemiyordu.Bugün sızdırılan yeni bir Render görüntüsü bizi heyecanlandırdı.Beyaz renk seçeneği ile görünen Motorola Moto G 2015 yine şık tasarımını katlayarak devam ettirmiş.

[ads1]

Görüntüleri TechnoBuffalo adlı siteye anonim bir kişi tarafından sızdırılmış.Görüntülerin gerçek Motorola Moto G 2015 e ait olduğu hakkında kesin bir bilgi yok ancak yine gelmesi beklenen telefon da bunun gibi olması bekleniyor. Render görüntü olması ile biraz kuşkuyla bakıyor olsak da usta bir grafiker tarafından çizilmemiş olmasıda muhtemel.Bizim için telefonları sızdırılmış fotoğrafları daha gerçekçi gelse de maket halinde yapanlar oluyor.

Motorola Moto G 2015 Render Görüntüleri Sızdırıldı_2 Orta segment telefonların lideri olan Motorola Moto G her ne kadar ülkemize uygun fiyatlarla gelmese de yurt dışında satış fiyatı, donanımı ve özellikle malzeme kalitesi ile oldukça konuşulan bir telefon. Düşük bütçeli bir telefon olmasına karşı Motorola telefonlarında malzeme kalitesine oldukça özen gösteriyor. Google ile işbirliği ve anlaşmalar neticesinde de android sürüm güncellemelerine Google telefonları olan Nexus lar ile aynı anda alıyor.

Görüntülerin gerçek mi yoksa sahte mi olduğunu Motorolanın yapacağı Motorola Moto G 2015 lansmanında anlayabileceğiz. Lansman tarihi de kesin olarak belli değil ancak Eylül-Ekim aylarında yapılacağı tahmin ediliyor. Motorolanın bir önceki Moto G modelini Eylül ayında satışa sunduğunu düşündüğümüzde biraz geç kalınmışa benziyor.

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin