Nokia D1C ‘ye Ait İlk Görseller Gelmeye Başladı

Nokia D1C ‘ye Ait İlk Görseller Gelmeye Başladı

Nokia D1C ‘ye Ait İlk Görseller Gelmeye Başladı

Nokia D1C ‘ye Ait İlk Görseller Gelmeye Başladı

Geçtiğim günlerde Nokai’nın 2017’den akıllı telefon pazarına yeniden giriş yapacağının kesinleşmesinin ardında Nokia D1C ‘ye ait İlk görseller de gelmeye başladı.

Nokia CEO’sunun Mobil Dünya Kongresinde açılış konuşmalarından birini olması, kilit noktalarında çalışan önemli mühendislerin Nokia’ya geri dönmesi, marka kullanım hakkı ve üretimde iş ortaklığı gibi konularda yeni partner arayışları ve en son olarak Nokia tarafından yapılan açıklamalar ile 2017 yılı içerisinde Nokia markalı Android telefonların geçeceği doğrulandı.

Farklı fiyat segmentine ait birden fazla model ile çıkış yapacağı konuşulan Nokia’nın en son sızan Nokia D1C telefonunun ilk görselleri ile bu yöndeki iddialar daha da güçlendi. Farklı tasarım ve ekran boyutları ile gelecek olan telefonların donanımlarında da farklılar olacak.

Nokia D1C'ye Ait İlk Görseller

Küçük ekranlı Nokia D1C modelinin, Snapdragon 430 işlemci, Adreno 505 GPU, 2 GB RAM, 5-inç FullHD ekran, 32 GB dahili depolama 13 Megapiksel arka 8 Megapiksel ön kamera ile gelmesi bekleniyor.

Büyük ekranlı Nokia D1C modelinin; 3 GB RAM, 5.5-inç FullHD ekran, 32/64 GB dahili depolama, 16 Megapiksel arka 8 Megapiksel ön kamera ve orta seviye bir işlemci ile (SnapDragon 650 gibi) gelmesi bekleniyor. Telefonların donanımsal ayrıntıları belli olmasa da biz 2017 yılı ortalarına doğru 2 farklı fiyat ve boyutta Android 7.0 yüklü telefonlar göreceğiz.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin