Ödüllü Bulmaca Oyunu Threes

Ödüllü Bulmaca Oyunu Threes

Ödüllü Bulmaca Oyunu Threes

Ödüllü Bulmaca Oyunu Threes

 

İlk olarak IOS platformunda çıkan ve kısa sürede çok popüler olan oyun bir süre sonra Android işletim sisteminde de yerini aldı.Hem oynanış hemde görsel olarak oldukça güzel bir deneyim sunuyor olması ile ödüle layık görüldü.

İlk olarak IOS da çıkan oyun uzun bir süre listenin en üstlerinde kalmaya devam etti.Son derece basit bir oynanışa sahip olan oyun tasarım ödülü alarak da ününü arttırdı.Apple’ın açıklamasına göre 2014 yılının oyunu olarak da Threes şeçildi.

Oyunun mantığı ilk olarak gelen 1 ve 2 numaralı taşları birleştirerek 3 numaralı taşı elde etmek.3 numaralı taşı elde ettikten soran ise aynı numaralı taşları (3 ile 3, 6 ile 6, 12 ile 12 vb) birleştirerek 3, 6, 12, 24, 48, 96, 192, 384 vb sayılarını elde etmek.Ne kadar yüksek numaralı taşımız olursa puanımızda o kadar oluyor.

Tabi büyük sayıları elde ederken bizi verilen alanda taşların sayısını bir yandan da azaltmamış lazım.Şayet taşlar ekranımızı kapladıktan sonran eğer hiçbir taş birleşmiyorsa oyunu kaybediyoruz.İlk başlarda bu sıkıntı olamasa da sayılar büyümeye başladıktan giderek zorlaşıyor.

Ücretli: 4,19 ₺                                              Ücretli: 2.99$

Ödüllü Bulmaca Oyunu ThreesÖdüllü Bulmaca Oyunu Threes

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin