Ana SayfaHaberOneplus 2...

Oneplus 2 Görüntüleri Sızdırıldı

Ana SayfaHaberOneplus 2...

Oneplus 2 Görüntüleri Sızdırıldı

Oneplus 2 Görüntüleri Sızdırıldı

Oneplus 2 Görüntüleri Sızdırıldı

Oneplus 2 görüntüleri sızdırılmaya devam ediyor.Bugün farklı bir tasarım ile görüntüleri sızdırılan Oneplus 2 nin hemen ardından yeni bir Oneplus 2 görüntüleri daha sızdırıldı. Son sızdırılan bu görüntüler Oneplus one tasarımına benzemekle birlikte çok daha şık ve güzel bir tasarıma sahip.

Oneplus 2 Görüntüleri

Oneplus One ile bütün dünyada konuşulan firma uygun fiyat politikası ile Fiyat/Performans telefonlarını üreterek kullanıcıların gönlünde taht kurmuştu. Şık tasarımlı ve yüksek malzemeli telefonlarının başarısını katlayarak devam ettirmek isteyen firma 27 Temmuz’da Oneplus 2 amiral gemi telefonunun lansmanını yapacak.

Oneplus-2-Görüntüleri-Sızdırıldı

Sızdırılan Oneplus 2 görüntüleri biraz yorumlayacak olursak, telefonun ekran/kasa oranını çok ileri bir seviyeye taşımışlar.Şuana kadar gördüğümüz en yüksek ekran/kasa oranı belki bu telefonla gelebilir.Telefonun hem üst hemde alt tarafında HTC telefonlarda olduğu gibi hoparlörler olduğu görünüyor.Üst ve Alt çerçevenin oldukça ince olduğu telefonda yan çerçeveler neredeyse yok gibi duruyor.

Arka tarafa geçecek olursa Onelus one tasarımını andırdığını söyleyebilirim.Telefon kamerasının hemen altında LED flaş ve onunda atında bir adet parmak izi sensörü (Touch ID) gözümüze çarpıyor.Kameranın hemen solunda ise odaklama için kullanıldığını düşündüğümüz bir adet lazer otofokus veya kızıl ötesi görünüyor.Yine arka tarafın premium durduğunu söyleyebilirim. Tam belli olmasa da çerçeveler metal olabileceğini de söyleyelim.

Oneplus-2-Görüntüleri-Sızdırıldı_2

Telefonun özelliklerine gelecek olursa, yine kesin olmamakla birlik tahminlere göre telefonun ekranı 5.7 inç boyutunda olacak.İşlemci olarak Snapdragon 810‘unu revize edilmiş (ısınma sorunu ve performans düzeltmeleri yapılmış) versiyonu kullanılacak ve GPU tarafında da 50 MHz arttırılmış Adreno 430 bizleri karşılıyor olacak. Ayrıca gelen bilgiler arasında One Plus Type- C USB portu kullanılacak.

 

[info]Son olarak; Bu Görüntüler Kesin Olarak Oneplus 2 Görüntüleri Olmayabilir.!! [/info]

 

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin