OnePlus 5 Duvar Kağıtları

OnePlus 5 Duvar Kağıtları

OnePlus 5 Duvar Kağıtları

OnePlus 5 Duvar Kağıtları

Çinli üretici OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu olan OnePlus 5’in duvar kağıtları yayınlandı. Güzel şekiller ve yağlı boya illüstrasyonlarından oluşan duvar kağıtları oldukça canlı renklere sahip.

OnePlus’ın önceki telefonlarından alışık olduğumuz gibi OnePlus 5’de de oldukça hoş duvar kağıtları bulunuyor. Diğer telefonlarında da buna yakın manzara fotoğrafları kullanan OnePlus yine çizgisini bozmamış ve duvar kağıtlarını OnePlus 5’e de yüklemiş.

Lacivert tonlarının hakim olduğu duvar kağıtları turuncu, sarı, kırmızı renklerde olup 1080×1920 piksel çözünürlüğüne sahip. Kilit ekranı için tasarlanmış olan duvar kağıtlarının, ana ekranda kullanıldığında telefon ekranı boyutlarında oldukları için (16:9) ekran kaydırılınca hareket etmediklerini belirtelim.

Toplam 7 görselden oluşan duvar kağıdının dosya boyutu 4.67 Mb büyüklüğünde. OnePlus 5 duvar kağıtlarını indirmek için görselin url’sini alıp düzenleme yaparak veya yazının en altında yer alan linke tıklayarak “Google Fotoğraflar” aracılığıyla indirebilirsiniz.

OnePlus 5 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: OnePlus 5
  • Dosya Adı: OnePlus 5 Duvar Kağıtları
  • Toplam Dosya Boyutu: 4.67 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 7 tane
  • Çözünürlük: 1080×1920 piksel

OnePlus 5 Duvar Kağıtlarını İndir

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin