Ana SayfaHaberOnePlus...

OnePlus İlk Akıllı Saatini Tanıttı

OnePlus İlk Akıllı Saatini Tanıttı

OnePlus İlk Akıllı Saatini Tanıttı

OnePlus İlk Akıllı Saatini Tanıttı

Aylarca süren sızıntılardan sonra, OnePlus ilk akıllı saatini tanıtı. OnePlus 9 ve 9 Pro amiral gemilerini göstermenin yanı sıra, şirket bize basitçe adlandırılan Watch‘a bir göz attı. 159 dolar fiyatı, OnePlus‘ın kendi işletim sistemini çalıştırıyor ve telefonunuzun bildirimlerini ve mesajlarını görmenize ek olarak 110’dan fazla egzersiz modu sunacak. Ancak en ilginç özelliği şarj hızıdır. OnePlus, Warp Charge teknolojisini giyilebilir cihaza uyguluyor.

Bu, şarj edilmesi çok uzun süren mevcut akıllı saatlerin çoğundan daha hızlıdır. Hafif kullanımda, OnePlus, Saatten iki hafta çıkarabileceğinizi tahmin ederken, yoğun kullanım bu çalışma süresini yedi güne düşürür. Yine de 5 watt’lık şarj oranı sayesinde, 20 dakikada bir haftalık enerji elde edebilirsiniz.

Tahmini pil ömrü bu tür ile, OnePlus İzle (Apple Watch veya Wear OS cihazlar gibi) çok amaçlı Smartwatch’larda daha (Fitbit en ve Garmin’in saatler gibi) spor giyilebilir topraklarına daha düşüyor. İşletim sistemi gördüğümüz veya test ettiğimiz bir şey değil, bu yüzden henüz ne kadar güçlü olduğunu söyleyemiyoruz. Ama örneğin egzersiz modları, İzle da teklifler 50’den fazla özelleştirilebilir saat yüzü ve göstermek gibi temel şeyler yapacağız.

Çalıştırdığınız veya koşu başladıktan zaman birçok modern spor giysiler gibi,, İzle tespit otomatik kan oksijen doygunluğunu izlemek nefes egzersizleri size yol, anormal kalp hızına uyarısı sizi ve mümkün olacaktır. Dahili GPS siz de telefonunuzda olmadan yolları haritalar.

Ayrıca Mart ayı sonuna kadar Android’de mevcut olacak yeni OnePlus Sağlık uygulamasının senkronizasyonunu olacak ve şirket çok Google Fit ve diğer hizmetler ile verileri senkronize edeceğini söyledi. Şimdilik, İzle yalnızca Android çalışır ve OnePlus iOS desteği gelecekteki bir güncelleştirme geliyor belirtti. Diğer bir güncelleme de OnePlus TV setini kontrol etmek için Watch’u kullanma yeteneği.

İzle kendisi yuvarlak özellikleri, hafifçe 1.39 inçlik bir 46mm paslanmaz çelik kasa ekranı AMOLED kavisli. Bu çoğu smartwatches 38mm veya 40mm modelleri başlar ve şimdi OnePlus diğer boyutları sunma değildir için düşündüğü nispeten büyük. şirket yüzü yapılmıştır söyledi “gelişmiş parlaklık ve olağanüstü çizilme direnci için 9 Mohs değerlendirmesi ile, özel işlenmiş safir cam.” Aynı zamanda, su basıncı Toz ve su geçirmezlik gibi 5ATM için IP68 derecelendirilmiştir.

Orada Ay Işığı Gümüş ve bir “sınırlı sayıda” Kobalt Alaşım renk farklı bölgelerde kullanılabilir varyantları da, Kuzey Amerika’daki o sadece Gece Siyahı sürümünü satın almak mümkün olacak. OnePlus Watch, 14 Nisan’da şirketin web sitesinde satışa sunuldu ve 159 $ ‘dan fiyat için çekici bir özellik seti sunuyor.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin