Oppo R11 Duvar Kağıtları

Oppo R11 Duvar Kağıtları

Oppo R11 Duvar Kağıtları

Oppo R11 Duvar Kağıtları

Çinli telefon üreticisi Oppo’nun yeni telefonu olan Oppo R11’in duvar kağıtları yayınlandı. Güzel manzaralar ve renk karışımlarından oluşan duvar kağıtları oldukça canlı renklere sahip.

Oppo’nun bir önceki telefonlarında alışık olduğumuz gibi Oppo R11’de de oldukça hoş duvar kağıtları bulunuyor. Diğer telefonlarında da buna yakın görseller kullanan Oppo yine çizgisini bozmamış ve duvar kağıtlarını Oppo R11’e de yüklemiş.

Lacivert tonlarının hakim olduğu duvar kağıtları kırmızı, yeşil, mor, turkuaz renklerde olup 1080×1920 piksel çözünürlüğüne sahip.  Kilit ekranı için tasarlanmış olan duvar kağıtlarının, ana ekranda kullanıldığında telefon ekranı boyutlarında oldukları için (16:9) ekran kaydırılınca hareket etmediklerini belirtelim.

Toplam 6 görselden oluşan duvar kağıtlarının dosya boyutu 4.53 Mb büyüklüğünde. Oppo R11 duvar kağıtlarını indirmek için görselin url’sini alıp düzenleme yaparak veya yazının en altında yer alan linke tıklayarak “Google Fotoğraflar” aracılığıyla indirebilirsiniz.

Oppo R11 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Oppo R11
  • Dosya Adı: Oppo R11 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 4.53 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 6 tane
  • Çözünürlük: 1080×1920 piksel

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin