Ana Sayfa Haber OTG Flaş...

OTG Flaş ve Şarj Kablosu Olarak Kullanılan SYMLIS Sparrow

Ana Sayfa Haber OTG Flaş...

OTG Flaş ve Şarj Kablosu Olarak Kullanılan SYMLIS Sparrow

OTG Flaş ve Şarj Kablosu Olarak Kullanılan SYMLIS Sparrow

OTG Flaş ve Şarj Kablosu Olarak Kullanılan SYMLIS Sparrow

Akıllı telefonların gelişmesi ile bir bilgisayar gibi kullandığımız cihazların depolama tarafında genellikle sıkıntılar yaşıyoruz.Her ne kadar microSD kartlar ile ihtiyacımızı görmeye çalışsak ta bazı cihazların hafızlarını yükseltemiyor oluşumuz bizi telefonun dahili hafızasına mahkum kılıyor.

SYMLIS Sparrow küçül ama telefon/tablet kullanıcıları için oldukça işlevli bir cihaz olduğunu söyleyebiliriz.Hem microUSB hemde Lightning girişine sahip olan cihaz, Android, IOS ve işletim sistemli cihazlar için kullanıla biliyor.

Oldukça şık bir bir tasarıma sahip olan cihaz muadillerine göre oldukça kullanışlı. USB ve microUSB/Lightning girişi bulunan cihazda oldukça kaliteli bir kablo mevcut.16/32/64 gibi depolama seçenekleri ile satışa sunulacağı bildirilmiş.Cihazı işlevlerine gelecek olursak, OTA Flaş, Flaş bellek ve telefonu şarj etmek için harici bir kablo olarak kullanılan biliyor.

OTG Flaş ve Şarj Kablosu Olarak Kullanılan SYMLIS Sparrow 1

OTA flaş olarak kullanılması ile telefonun dahili hafızasındaki veya microSD kart üzerindeki dosyaları harici bir belleğe atarak bunu başka bir telefon kullanıcı ile paylaşımı veya flaş üzerindeki dosyaları (film, müzik, fotoğraf) telefonda görüntülenmesi sağlanabiliyor.Flaş bellek olarak kullanılması ile hafızasına USB girişi sayesinden dosya paylaşımı yapılabiliyor.Ayrıca USB ve microUSB/Lightning girişi sayesinde dosya paylaşımı yada şarj kablosu olarak kullanılabiliyor.

Buna benzer bir çok cihaz görmüştü fakat bu diğerlerine göre hada kullanışlı ve düzgün olmuş.2 girişin de bulunan mıknatıs sayesinde birbirlerine yapışarak kaybolmaması için bir yerlere tutturmamıza olanak sağlıyor.Şuan için İndegogo’da destek bekleyen bir proje olan SYMLIS Sparrow’a sahip olmak için 16GB / 35$, 32GB / 49$, 64GB’lık versiyon içi ise 79$ bağış yapmak gerekmekte.2015 Aralık ayında dağıtıma başlayacak cihaza ön sipariş vermek için projeye göz atabilirsiniz.

 SYMLIS Sparrow Projesi

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin