Ana Sayfa Haber Pebble Yuvarlak...

Pebble Yuvarlak Ekranlı Yeni Saatini Duyurdu

Ana Sayfa Haber Pebble Yuvarlak...

Pebble Yuvarlak Ekranlı Yeni Saatini Duyurdu

Pebble Yuvarlak Ekranlı Yeni Saatini Duyurdu

Pebble Yuvarlak Ekranlı Yeni Saatini Duyurdu

Şarjı uzun giden ve elektronik kağıt ekranı ile bilinen Pebble Yuvarlak Ekranlı Yeni Saatini Duyurdu. Renkli ekrana sahip olan Pebble “Dünyanın En İnce ve Hafif Akıllı Saati” olarak tanıtıldı.

Geçtiğimiz günlerde Pebble’ın sitesinde gizemli bir sayaç belirmiş ve konuyla ilgi bir çok teori ortaya atılmıştı.Bugün saat 20:00’da geri sayım bitmesiyle yuvarlak ekranlı Pebble Time Round modelini duyuruldu.

Yuvarlak elektronik kağıt ekranına sahip olan Pebble Time Round 7.5mm kalınlığa ve 28 gram ağırlığa sahip.Rekor seviyede hafif ve ince olan akıllı saat tek şarj ile 2 gün dayanabiliyor.

Pebble Yuvarlak Ekranlı Yeni Saatini Duyurdu_1

Pabble tarafından verilen bilgiye göre akıllı saat 15 dakika şarj ile 1 gün kullanılabiliyor.Siyah, Gümüş ve “belli sayıda” pembe altın (rose gold) renk seçenekleri ile gelen Pebble Time Round 20mm veya 14mm olarak iki farklı kayış genişliğine sahip.

5 farklı saat stiline sahip olan Pebble Time Round’ta ön yüzdeki çerçeve bölümü plastikten olup önceden belirlenmiş olan kadranlar ile uyumlu olarak tasarlanmış.

Önceki Pebble saatlerinin sahip olduğu uzun batarya sürelerinin aksine (7 güne kadar) Pebble Time Round modeli inceliği ve hafifliği ile ön palana çıkıyor.Yine önceki Pebble modellerinde olduğu gibi Time Round modeli de Pebble OS işletim sitemi ile birlikte geliyor.

Telefona gelen aramalar, bildirimler, mesajlar ve müzik ayarları saat üzerinden kontrol edilebiliyor.IOS ve Android telefonlar ile uyumlu olan akıllı saat 8 Kasım 2015 itibariyle $250 fiyat etiketi ile ön siparişe sunulacak.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin