Ana SayfaHaberPorsche'nin...

Porsche’nin Lüks Elektrikli Bisikletleri Bu Baharda Çıkıyor

Porsche’nin Lüks Elektrikli Bisikletleri Bu Baharda Çıkıyor

Porsche’nin Lüks Elektrikli Bisikletleri Bu Baharda Çıkıyor

Porsche’nin Lüks Elektrikli Bisikletleri Bu Baharda Çıkıyor

Porsche, Taycan Cross Turismo’nun yanı sıra birkaç başka elektrikli araç piyasaya sürdü, ancak bunlar iki tekerlekli türdendir. Lüks otomobil üreticisi, her ikisi de tam süspansiyonlu karbon fiber çerçeve ve Magura frenlere sahip olan, Taycan’dan ilham alan iki elektrikli motosikleti piyasaya sürdü. Ayrıca Japon bisiklet endüstrisi devi Shimano tarafından üretilen motorları ve vites değiştirme sistemleri dahil bileşenlerle donatılmıştır. Porsche, bunların üç bisiklete kadar alabilen arka taşıyıcıya sahip Cross Turismo’yu tamamlamak için yapıldığını söylüyor.

Porsche eBike Sport, sokaklar için tasarlandı. TechCrunch’a göre, 15 mph’ye kadar motor desteğine sahip ve asfaltta veya diğer yumuşak arazilerde dengeli bir sürüş sağlamak için yüksek kaliteli süspansiyon bileşenlerine sahip. Bu arada, Porsche eBike Cross, hızlı koltuk yüksekliği değişiklikleri için hidrolik olarak ayarlanabilen bir sele direğiyle daha zorlu yollar için tasarlanmıştır. Her iki model de üç boyutta gelecek ve baharda Porsche bayileri aracılığıyla satışa sunulacak. Tahmin edebileceğiniz gibi, her iki model de ucuz olmayacak: eBike Sport’un fiyatları 10.700 $ ‘dan başlarken, eBike Cross sizi en az 8.549 $’ a geri koyacak.

Porsche, motosikletleri Taycan EV sedanının devamı niteliğindeki Taycan Cross Turismo ile tanıttı. Önceki modele göre daha fazla tavan boşluğu ve daha geniş bir kargo alanına sahiptir ve 91.000 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatı ile varyantlarda satışa sunulacaktır.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin